Loading ...
ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tiklaulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumufacebook-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla istek-hatti-ust-bozkurtlarfm


Asiyim Şafak Yazıyor – NAZAR

Asiyim Şafak Yazıyor – NAZAR

Muhteşem sıra dağların,eşsiz çam ağaçlarının,küme küme dizilmiş kuşların görülebileceği çay bahçesi tarzı mekandan içeri girmişti Aslı.Botların ki karı hızlı hızlı temizledi,montunu çıkarıp askıya astı.Garson,sobaya üç odun attı.”Hoşgeldiniz,hava ayaz” dedi.
Aslı, gelen sese doğru baktı.”evet,esinti çok” dedi.Pencere kenarında ki masaya oturdu ”ne alırdınız” dedı, garson.”Çay “ dedi Aslı.
Yanına aldığı çantasından,kalemini ve elinde son kalan kağıdını itinayla çıkardı.
Gönderemedi mektupları vardı. Belki “bir gün,okur” diyerek evde gardolabının üzerinde küçük sandık şeklinde ki kutuda saklıyordu.İçinden geçenleri o an yazıyor,düşüncelerini,fikirlerini,yüreğini kaleme fısıldayıp,kağıda aktarıyordu.Garson çayı getiyordu.
“Delirdim hasretinle sevdiğim,sevinebilirsin. Çay içmediğim zaman gün boyunca baş ağrısı çekiyorum.Seni düşünmediğim bir anı ömrüme ziyan sayıyorum.İkinizde bağımlılık yapmışsınız anlaşılan,gelsen hani çay içerdik,ömrüme gülüşünü dokurdum.
En azından özleminde kaybolup,özleminde boğulmazdım.Seni sevmenin vakti yok ara sıra değil,sık sık seni anıyorum.Bazen sıkılıyorum hayal kurmaktan, zor iş be diyorum seni sevmek,ne bileyim berbat bir şey,bütün dileklerde seni istemek, hayırlısı deyip susmak.Her gece boşayıp,gündüz tövbe bozmak. Biliyormusun sevdiğim,ben özgürlüğüme çok düşkun biriyim lakin ; özgürlüğüm senin gülüşünü gördüğüm yerde bitiyor.Her şey alt üst oluyor.Bekleyişlerimi,umutlarımı bir tebessümüne satmışım. Bazen de iyi ki sevmişim diyorum.Hayata,insanlara inat bakıyorum da kimse memnun değil hayatından.Gel biz bi delilik yapıp mutlu olalım.Gel-gitler yaşıyorum bedenimde,sabit kalan tek yanım yüreğim.”
Çayını yudumluyor,yazmaya devam ediyordu.
Zaman su gibi avuçlarımdan kayıp giderken,yıllar saçlarıma dokunsada,mabedını yıkmaya çalışsada bir kaç densiz,kendini bılmez avare,yokluğun kadar tatlı değil hiç bir acı,sabır kuşandım,bekliyorum.Kahvenin kırk yıl hatırı olurmuş ya sevdiğim,bir bardak çaya ömür adadım.Bir çay içimlik gel.Nazarlardan korun gel,içimde ki seni görmek için gel,velhasıl gel.
Şimdi sana anlatsa birileri;neyse bilme en iyisi…

asiyim_safak_yaziyor_nazar_bozkurtlarfm

Etiketler: ,2 Yorum YAPILMIS “ Asiyim Şafak Yazıyor – NAZAR ” iCiN

  1. Ahmet Aytaç dedi ki:

    Çay yerine göre mide ye dokunur.
    Yerine göre ilaçtır.
    Bize göre keyif değil, ihtiyaçtır.

  2. Tezcan dedi ki:

    Seven yuregi elbet korur Rabbim. . Seven yüreğine ..yazan kalemine. . Gözlerine sağlık. . Öpüyorum seven yüreğinden..
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

ASİYİM ŞAFAK KÖŞE YAZARLARIMIZ Kategorisindeki Diger Yazilar

Aslı Şafak Yazıyor – Çocukluk

ASLI ŞAFAK YAZIYOR ÇOCUKLUK ... 

Asiyim Şafak Yazıyor – NAZAR

Asiyim Şafak Yazıyor... 

Asiyim Şafak Yazıyor – Aşkın Gülüşte ki Hali

Asiyim Şafak Yazıyor  AŞKIN... 

Sebep’siz Son’bahar – Asiyim Şafak Yazıyor

ASİYİM ŞAFAK YAZIYOR Sebep’siz... 

Resimdeki Adam – Asiyim Şafak – Köşe Yazarlarımız

ASİYİM ŞAFAK YAZIYOR RESİMDEKİ... Haftanın Videosu – EYLÜLLER

KÖŞE YAZARLARIMIZ

nihat_paran_kose_yazarlarimiz

asiyim_safak_kose_yazarlarimiz

DAVAM.AZ

DAVAM AZ

Get the Flash Player to see this player.

Populer Yazilar

Ahmet Şafak’ın Annesi Vefat Etmiştir

Değerli Sanatçımız,... 

Ülkücü Şehitlerimiz Resimleri ve O günler

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER Abdil... 

Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması

Sizlerden gelen istekler... 

Kilise ve Papa Severlere Birkaç Not

Kilise ve Papa Severlere... 

BaglantilarYASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir...RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009-2017