Loading ...
ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tiklaulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumufacebook-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla istek-hatti-ust-bozkurtlarfm


Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk – 4-C ORTADAN KALKMALI

ismail_koncuk_4-c

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk – 4-C ORTADAN KALKMALI
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 4C’nin ortadan kalkması için çözümün mutlaka mücadeleyle olacağını ifade etti. 4C’nin varlığı, yüreğinde insanlık olan her insanı rahatsız etmesi gerektiğini belirten Koncuk, bu günlerde haklı haklarını alamayan 45 bin kişiden hiç söz edilmediğini vurguladı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde (ÇASGEM), 4C çalışanlarının mali ve sosyal haklarıyla ilgili “4C Çalışanları Çalıştayı” düzenlendi.
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk,burada yaptığı konuşmada, 4C’liler için Kızılay’da eylem yaptıklarını hatırlatarak, 4C’lilerin seslerini duyurmaya devam edeceklerini söyledi.
4C’nin varlığı, yüreğinde insanlık olan her insanı rahatsız etmesi gerektiğini savunan Koncuk, bu günlerde hala haklarını alamayan 45 bin kişiden hiç söz edilmediğini vurguladı.
“Devlet, sosyal devletse 4C gibi bir çalışma sistemini ortadan kaldırmalıdır” diyen Koncuk, maddi durumu yetersiz olduğu için 4C’li 19 işçinin intihar ettiğini ifade etti.
Koncuk, Türkiye Kamu-Sen’in 4C konusunu gündemde tutmaya devam edeceğini dile getirerek, şöyle devam etti:
“4C’nin ortadan kalkması için çözüm mutlaka mücadeleyle olacaktır. Bu durum elbette zaman alacaktır. 4C’li kardeşlerimiz mücadeleye devam etsinler ama teslim olmasınlar. Hak istiyorsak korkmadan mücadele edeceğiz. Örneğin,Türkiye’de 4C’liler 990 lira maaş alıyor. En son yapılan toplu sözleşmede de en kötü dönemi yaşadık.”
Çalıştaya, çeşitli sendikalar ile 4C kadrosunda çalışanların temsilcileri katıldı.

ETİK HABER’DEN ALINTIDIR – DOĞRU HABERİN ADRESİ

Etiketler: , , , , , ,0 Yorum YAPILMIS “ Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk – 4-C ORTADAN KALKMALI ” iCiN
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

GENEL,HABER Kategorisindeki Diger Yazilar

SOMA İÇİN TAZİYE MESAJI – BOZKURTLAR FM

BAŞIMIZ SAĞOLSUN SOMA... 

2014 Kamu İşçi İkramiyelerinin Verilme Tarihleri Belli Oldu

2014 Kamu İşçi İkramiyelerinin... 

İran’dan Erdoğan’a Çok Sert Yanıt

İran’dan Erdoğan’a... Haftanın Videosu – EYLÜLLER

KÖŞE YAZARLARIMIZ

nihat_paran_kose_yazarlarimiz

asiyim_safak_kose_yazarlarimiz

DAVAM.AZ

DAVAM AZ

Get the Flash Player to see this player.

Populer Yazilar

Ahmet Şafak’ın Annesi Vefat Etmiştir

Değerli Sanatçımız,... 

Ülkücü Şehitlerimiz Resimleri ve O günler

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER Abdil... 

Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması

Sizlerden gelen istekler... 

Kilise ve Papa Severlere Birkaç Not

Kilise ve Papa Severlere... 

Rastgele Yazilar

Abdurrahim Karakoç – Acaba Şiiiri

 Acaba – Abdurrahim... 

Aybüke Ayberk

Aybüke Ayberk Biyografisi... 

BaglantilarYASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir...RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009-2017