RaDYo Player Yükleniyor...
ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tiklaulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumufacebook-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla istek-hatti-ust-bozkurtlarfm

ulkucu-radyo-bozkurtlar-fm-9-yil-2018

Türkmenoğlu’nun kaleminden Baki Yeşiloğlu Yazı Dizisi – 1

Türkmenoğlu’nun kaleminden Baki Yeşiloğlu Yazı Dizisi – 1

Değerli Radyo Bozkurtlar Fm takipçilerimiz öncelikle yazı dizimizi geciktirdiğim için hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum,beş ayı aşkın bir süredir Baki Yeşiloğlu hakkında yapmış olduğum araştırmalar bu yazı dizime başlamadan önceki düşüncelerim ve vazgeçilmezlerim üstünde büyük tahribat ve değişiklikler yaptı.

Baki Yeşiloğlu hakkında görüşlerine başvurduğum ve bilgi almak istediğim bir çok kişiden olumsuz,ürkek ve kaçamak cevaplar aldığım gibi, bir çok kişiden de teşekkür ve taktir aldığımızı belirtmek isterim.

Öncelikle şunu belirtelim Radyo Bozkurtlar FM belirli bir dinleyici kitlesine hitap eden bir radyodur,Türkiye’nin en büyük radyosu değildir ve bendeniz Türkmenoğlu ise bir büyük bir gazetenin veya bir medya kuruluşunun meşhur bir köşe yazarı değildir,böyle bir iddiamız da olmamıştır. Baki Yeşiloğlu yazı dizimizi hazırlarken bizlere telefonla veya mail yoluyla ulaşıp bizlere gözdağı vermek isteyenler,hakaret edenler veyahut yahu senin neyine bu yazıyı yazmak başına belamı alacaksın 35 yıl geçmiş diyenlere de elbet bir kaç sözümüz olacak bu yazı dizimiz içerisinde. Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz sözünün doğruluğunu kanıtlayacak yazı dizimiz okunurken hiç bir şahısa veya kuruma suçlamada bulunmak gibi bir niyetim olmadı,kimseyi karalamak yada hedef tahtası yapmak amacında da olmadım,sadece yiğit bir yüreğin yaşanmışlıklarını anlatmaya çalıştım.Akılda kalan sorular yada kişiler bu yazı dizimizle aydınlanacaktır diye umut ediyorum.

Yazı dizimizi hazırlarken Baki Yeşiloğlu’nun ailesi ile direk görüşmelerim olduğu gibi,Baki Yeşiloğlu’nu çok yakından tanıyan arkadaşları ile de görüşme tanışma şerefinede ulaştım.Hem siyasi hemde sendikal alanda Baki Yeşiloğlu ile yakınlıkları bulunan bir çok kişi ile görüştüm ve görüşmeye de devam ediyorum ve sizlerin affına sığınarak bu yazı dizimizin daha sağlıklı bir şekilde hazırlanabilmesi kimseyi zan ve töhmet altında bırakmamak adına araştırmalarımın bitmesinin hemen ardından yayınlamak üzere kısa bir zaman rica ediyorum.

Radyo Bozkurtlar FM takipçilerimizin bendeniz Türkmenoğlu’na göstermiş olduğu sabır için teşekkür ediyorum ve en kısa süre içerisinde Baki Yeşlioğlu yazı dizimizle birlikte olmayı diliyorum.Radyomuz Bozkurtlar FM’e vermiş olduğunuz destek çok göze batıyor olsada bu radyonun büyüklüğü sizlerin büyüklüğüdür diyor sizlerin sesi olmaya bir kez daha yürekten söz veriyor ve bu yazı dizimi hazırlarken hiç dilimden düşmeyen çok eski bir atasözü ile sözlerimi bitiriyorum ” Bir evin çatısı ne kadar büyük olursa,üstüne sıçan kuş o kadar çok olur ”  

Saygı, Sevgi, Dua ve Muhabbetlerimle Türkmenoğlu.

bakiyesiloglu_ulkucusehit_001

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Bozkurtlar FM veya bozkurtlarfm.com – net – org – hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Radyo Bozkurtlar Fm,Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na,Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na,Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na ve Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden kişi ve kuruluşlara hakaret derecesine varan yorumlara,küçük düşürücü eleştiri ve hakaret içeren hiç bir yoruma müsade etmez.Bozkurtlar Fm de yayın alan sunucularımız bu yayın politikasına uymaya söz vermişlerdir.Unutmayınızki Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden Kişi yada Kurumlar birgün Milliyetçi Hareket Partisi mensupları tarafından yönetilecektir.Kendimize yapılmasını istemediğimiz yorum ve davranışlardan kaçınarak,Ülkücü Terbiyeye yaraşır bir duruş sergilemeliyiz.Bu tür davranış ve Yorumlarda bulunanlar,Radyomuzdan uzaklaştırma cezası alırlar – Teşekkür Ederiz – BOZKURTLAR FM AİLESİ

Etiketler: , , , ,1 Yorum YAPILMIS “ Türkmenoğlu’nun kaleminden Baki Yeşiloğlu Yazı Dizisi – 1 ” iCiN

 1. Merdan dedi ki:

  takip ediyorum başarılar diliyorum.türkmenoğlu çatı elbet büyük ama içinde oturanlarda büyüktür kuşları kişeleriz 🙂
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

GENEL,ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ Kategorisindeki Diger Yazilar


 • bozkurtlar-fm-10-yil-sizlerle
 • Haftanın Videosu

 • Son Yorumlar

 • DAVAM.AZ

  DAVAM AZ

 • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

 • Populer Yazilar

  Ahmet Şafak’ın Annesi Vefat Etmiştir

  Değerli Sanatçımız,... 

  Ülkücü Şehitlerimiz Resimleri ve O günler

  ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ Ruhları... 

  Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması

  Sizlerden gelen istekler... 

  Kilise ve Papa Severlere Birkaç Not

  Kilise ve Papa Severlere... 

  Baglantilar

  
  YASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir...

  RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2020 - turk-gokturkce-turk