ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tiklaulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumufacebook-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla istek-hatti-ust-bozkurtlarfm

ulkucu-radyo-bozkurtlar-fm-9-yil-2018

Mahmut Tülek 2014 Albüm – Alın Yazım – Ey Vatan Çıktı

Mahmut Tülek 2014 Albüm – Alın Yazım – Ey Vatan Çıktı

Mahmut Tülek
Alın Yazım Ey Vatan

mahmut_tulek_alin_yazim_ey_vatan_2014

Albümdeki Eserler

Alın Yazım Ey Vatan
Söz & Müzik:Mahmut Tülek
Asena
Söz & Müzik:Mahmut Tülek
Dik Dur Eğilme
Söz:İlhan Eray Müzik:Mahmut Tülek
Bu Türkü Bitmeyecek
Söz & Müzik: Mahmut Tülek
Türkiyem Benim Canım
Söz & Müzik:Mahmut Tülek
Duy Bu Türküyü
Söz:Barış Eken Müzik:Mustafa Aksoy
Dedem Korkut
Söz & Müzik:Musa Eroğlu
Uyan Ey Gözlerim
Söz:Sultan 3.Murat Han Müzik :Ali Ufki Bey
Minnet Eylemem
Söz:Kul Nesimi Müzik:Mahmut Tülek
Yalancı Dünya
Söz & Müzik:Zeki Tülek

mahmut_tulek_alin_yazim_ey_vatan_2014_b

MAHMUT TÜLEK ALIN YAZIM EY VATAN – ALBÜM TANITIM VİDEO

Videoyu izlerken Radyo Sesini Sağ Üst Bölümden Kısınız

MAHMUT TÜLEK ALIN YAZIM VİDEO 2014 

Videoyu izlerken Radyo Sesini Sağ Üst Bölümden Kısınız

Mahmut Tülek’in üçüncü solo albümü

Önceki çalışması “Yoksun Ya” ile büyük beğeni toplayan Mahmut Tülek üçüncü solo albümü “Alın Yazım Ey Vatan” ile sevenleriyle buluştu..
Müzik yönetmenliğini Hakan Kumru’nun yaptığı bu çalışmada bütün enstrümanlar canlı olarak kayıt edildi.çok yönlü ve üretken sanatçının albümünde isminden anlaşılacağı üzere ‘”Vatan” şarkıları çoğunlukta. Çoğunluğu kendi eserlerinden oluşuyor. Mahmut Tülek albüm kapağındaki yazısında şarkıları ve bu çalışmayı neden yaptığını şöyle anlatıyor. “Türk milleti uzun ve zorlu bir dönemeçte. Ülkemizde her gün başka senaryolar sahnelenmekte. Dört yanımız, geleceğimizle ve kutsal değerlerimizle ilgili hain emellerini gerçekleştirecekleri zamanı bekleyen dost yüzlü düşmanlarla çevrili. Böyle zamanlarda sımsıkı sarılacağız vatan toprağına,ay yıldızlı bayrağa. Bin yıldır bu topraklarda kardeşçe yaşadık ve adına Türk Milleti dediğimiz yüce değerlerimizle var olduk. Onun içindir ki bu albüme “Alın Yazım Ey Vatan” dedik. Asena’nın aşkını Dedem Korkut’un kopuzunda sesledik. Uyan Ey Gözlerim ,Bu Yalancı Dünyada Rızkı Veren Hüdadır Kula Minnet Eyleme dedik. Türkiyem Benim Canım, Kula Kulluk Etme Duy Bu Türküyü, Hırsıza Soysuza Dik Dur Eğilme dedik ve hep bir ağızdan Amin diyeceğimiz bir duayla bitirdik. “Dudaklarda aynı türkü, tanrı korusun türkü”. Amin….

Albümün ilk klibi sözü ve müziği Mahmut Tülek’e ait olan “Alın Yazım Ey Vatan isimli şarkıya çekildi. TV kanallarında ve sosyal medyada yayınlan klip izleyenlerin büyük beğenisi ile karşılandı.
Atilla Yılmaz’ın prodüktörlüğünü yaptığı “Alın Yazım Ey Vatan” albümü Naz Müzik yapım etiketiyle piyasaya sunuldu. Esen Müzik tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

MAHMUT TÜLEK 2014 RESİMLER

mahmut_tulek_2014_4

mahmut_tulek_2014_3

mahmut_tulek_2014_1

mahmut_tulek_2014_2

MAHMUT TÜLEK 

HAKKINDA
Adana doğumlu. İlk ,orta ve lise tahsilini Adana da,Namık Kemal İlkokulu, 23 Nisan Ortaokulu ve Adana Erkek Lisesi’nde yaptı.
Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Aynı dönemde üniversitenin TSM korosun da çalışmalara katıldı. Yıllar süren bu çalışmalar da Muzaffer Şenduran ,Tahir Karagöz,Rafet Yetikkul dan bizzat dersler aldı. Türkiye’nin hemen her yerinde ve Avrupa’nın birçok yerinde konserleri oldu.
Kızılelma 1 ve 2, Grup Turkuaz 1ve 2 ,”Tasavvuftan Halk Müziğine” ,” Beni Biraz Özle”,”Yoksun Ya” isimli albüm çalışmalarını yaptı.
Çeşitli dergiler çıkarttı. Köşe yazıları yazdı.
Ostim TV, Işık TV ,ATA TV,Bengütürk TV’ de programlar yaptı.2008,2009,2010 ve 2013 yılların da her gün bir şehirden canlı olarak yayınlanan ‘Anadolu’ da Ramazan’ isimli programı hazırlayıp sundu .”Motif’ten Ezgiler ” ,”Mahmut Tülek ile Yolname” ,”Başkanlar Konuşuyor” ,”Çözüm Yolu” ,”Bir Festival Anadolu”,”Memleket Haberleri” isimli Televizyon programlarını yaptı..Birçok sanatçının klip yönetmenliğini yaptı.2009 yılında yayınladığı ”Adak” isimli sanal mini albümde bulunan ”Adak ” ve ” Unuttum Seni ” şarkılarına çekilen klipler izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. ” Yoksun Ya” Albümünü Haziran 2012 de çıkardı.
Son Albümü ”Alın Yazım Ey Vatan ” Haziran 2014’de müzik marketlerde yerini aldı.
Mane Medya ve Danışmanlık Şirketinin Genel Koordinatörlüğünü yapıyor.Müzik çalışmalarına ve konserlerine devam ediyor.
Eşi ve Oğluyla Ankara ‘da yaşıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,0 Yorum YAPILMIS “ Mahmut Tülek 2014 Albüm – Alın Yazım – Ey Vatan Çıktı ” iCiN
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

GENEL,ÜLKÜCÜ SANATÇILAR Kategorisindeki Diger Yazilar

ENES SURUŞ – SANATÇILARIMIZ

ENES SURUŞ Sanatçımız... 

ALİ KINIK 2019 Resimleri

Türkmenoğlu 2019 Ali... 

Arif Atılgan – İllegal – 2017

Arif Atılgan İllegal... 

Emin Demir FERMAN Albümü 2017 Çıktı

Emin Demir FERMAN Albümü... 


 • ulkucuradyo-2022
 • KIRIKKALE SUDE HALI YIKAMA

 • Haftanın Videosu

 • Son Yorumlar

 • DAVAM.AZ

  DAVAM AZ

 • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

 • Populer Yazilar

  Ahmet Şafak’ın Annesi Vefat Etmiştir

  Değerli Sanatçımız,... 

  Ülkücü Şehitlerimiz Resimleri ve O günler

  ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ Ruhları... 

  Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması

  Sizlerden gelen istekler... 

  Kilise ve Papa Severlere Birkaç Not

  Kilise ve Papa Severlere... 

  Baglantilar

  

  YASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir…

  RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2022 - turk-gokturkce-turk