ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tiklaulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumufacebook-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla istek-hatti-ust-bozkurtlarfm

ulkucu-radyo-bozkurtlar-fm-9-yil-2018
728*90

Ozan Emin Demir

Biyografi

1985 yılında âlimler konağı, fazıllar yurdu ve şairler yatağı Tokat’ta dünyaya geldi. Ön Kuzu diyarı olarak da bilinen Zile’ de yetişen sanatçı ailesinin 6 çocuğundan en küçüğüdür.
Bağlamaya ilgisi ilkokul çağlarında başladı ve evde bulduğu kırık bir bağlamayla da hayat buldu.
İlk ve orta öğrenimini Tokat’ta okuyan sanatçı üniversite tahsilini Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde tamamladı. Bu ülkeye kem gözle bakanlara bağlamasıyla tokat gibi cevaplar vermeyi yeğledi. Özünün karıldığı toprağa yaraşır bir evlat olduğunu da böylelikle göstermiş oldu.
Kırık bir bağlamayla başlayan ozanlık serüveninde, ilk defa 2001 yılında kendi memleketinde BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ adlı konserde sahne aldı. Sanatçımız bundan sonrada kırık gönüllerin sesi olma arzusuyla birçok konser ve organizasyonda sevenleriyle buluştu.
Kendisini davasına adayan genç sanatçı, son nefesine kadar doğruları haykırmaktan geri durmayacağını belirtiyor; Allah’ın izni ve aynı davaya gönül vermiş dostlarının desteğiyle daha güzel işlere imza atacağına inanıyor.
Bizde Ozanımıza inanıyor; her zaman yanında olduğumuzu belirterek hayırlı başarılar diliyoruz…

Timsah gözyaşlarından ve yalancı tebessümlerden bıktım usandım
Benim çaşıtlara riyakârlara yok verecek hesabim
İstersen kırıl paramparça ol ey sazım
Ama bil ki kalabalıklara inat
Tek tabancayım

Ozan Emin Demir

Sanatçımızın “KARABAĞLIYAM” Adlı Albümü

Söz ve Müzikleri Ozan Emin Demir’e Ait Olan Albümde
1-Var Mısın ?

2-Ağlama Gül Anne

3-Bul Beni Yar

4-Dara Düşerim

5-İki Gözümsün

6-Karabağlıyam

7-Yitik Hatıralar

8-Uyan Anadolum1 Yorum YAPILMIS “ Ozan Emin Demir ” iCiN

  1. yunus dedi ki:

    teşekürler reisss
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

 

YASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir…

RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2022 - turk-gokturkce-turk