ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tiklaulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumufacebook-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla istek-hatti-ust-bozkurtlarfm

ulkucu-radyo-bozkurtlar-fm-9-yil-2018

Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda Şiir Yarışmamızın süresini 28 Şubat 2011  Tarihine, Sonuçların İlanını ise 15 Mart 2011 Tarihine uzatmış bulunuyoruz, ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

BAŞVURU ADRESİ
Yarışmaya Katılacak Şair Aşağıda verilen ileti adresine kendisini tanıtan bir yazı ile Şiirini yollayabilir.

radyobozkurtlarfm@hotmail.com.tr

İrtibat Telefon Numarası : 0 544 640 40 40

Yarışmamızda; birinci, ikinci ve üçüncü olan Şair kardeşlerimize Kur’an-ı Kerim , Türk  Bayrağı ve Kitaplar hediye edilecektir. Bu yarışmada Kur’an-ı Kerim armağanı alan gençlerimizin, ahlaki değerlerle donatılması ,topluma yararlı birer birey olmaları, birlik beraberlik ve kardeşlik ortamının devamı ve geleceğimizin imarı için örnek birer şahsiyet olmaları , Allah’ın Kelamı olan Kur’an-ı Kerim’den haberdar olup en güzel şekilde okumaları için Bozkurtlar Fm bu tür yarışma ve hediyelere devam edecektir. Bozkurtlar Fm’den Kur’an-ı Kerim Hediyesi alan Şair kardeşlerimizin aldıkları Kur’an-ı Hatim etmelerine vesile olmak bizleri çok mutlu edecektir ve bu Şiir Yarışması da bizler için esas amacına ulaşmış olacaktır. Bu vesile ile birbirimize Kur’an-ı Kerim hediye etmeli, hepimiz Kur’an’ın gönüllü hizmetkarları olmalıyız. Vakit kaybetmeden, Kur’an’ı anlama ve anlatma
seferberliği başlatmamız ve her evi bir Kur’an mektebi haline getirmemiz gerekmektedir. Yarışmamıza katılacak tüm gönüldostlarımıza şimdiden başarılar diliyor, hepsini teker teker kutluyoruz. Bozkurtlar FM Şiir Yarışmasına katkı ve desteklerinden dolayı ,Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Sayın Refik Üstün, Ülkücü İşçiler Derneği Genel Mali Sekreteri Sayın Ramazan Başaran ve Tüm Yönetim Kuruluna sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ülkücü Radyo Bozkurtlar Fm’in, 2011 Yılında ilk kez düzenleyeceği Şiir Yarışması için geri sayım başladı. Yarışma takvimi, başvuru koşulları, değerlendirme şekli ve verilecek ödüller aşağıda belirtildiği şekildedir. Şiir Yarışmasıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için 0 544 640 40 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Tüm Bozkurtlar Fm dinleyenlerimizi bu Şiir Yarışmasına katılmaya davet ediyoruz. Yarışmamıza Türk Lehçelerinde yazılmış tüm şiirler ve tüm Türk Dünyası davetlidir.

BOZKURTLAR FM ŞİİR YARIŞMASINA KATILMA KOŞULLARI

YARIŞMA TAKVİMİ

BAŞVURU TARİHİ     :  27 Aralık 2010
SON BAŞVURU         :  28 Şubat   2011
SONUÇLARIN İLANI  :  15 Mart   2011

 -Yarışma konusu Türkiye, Bayrak, 3 Hilal, sevgi, aşk ve dostluk üzerine yazılmış şiirler olmalıdır.
– Yarışma 18 yaşının üstündeki herkese açıktır.
– Yarışmaya katılacak eserlerin daha önce hiçbir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir.
– Bir şair yarışmaya en fazla 2 adet şiirle katılabilir.
– Şiirlerde tarz ve ekol sınırlaması yoktur.
– Gönderilen şiirlerin uzunluğu 100 satırı aşmamalıdır. Daha uzun eserler değerlendirme dışı tutulacaktır.
– Başvuru yalnızca internet üzerinden yapılacaktır.
– Yarışmaya katılan şiirlerden uygun görülenler, ek bir telif  hakkı iznine gerek kalmaksızın, bir kitapta toplanabilecektir.
– Yarışma süresi 27 Aralık 2010 – 28 Şubat 2011 tarihleri arasındadır.
– Yarışma sonuçları 15 Mart 2011 tarihinde ilan edilecektir.
– Ödül Alan Yarışmacıların ödülleri Kargo Masrafları Bozkurtlar Fm tarafından karşılanarak adreslerine gönderilecektir.

Yarışmada Değerlendirmeye Alınmayacak Olan Şiirler

– Şair olarak altında imzası bulunan kişiye ait olmayan, bir başkası tarafından yazıldığı halde kısmen veya tamamen kopyalanıp yarışmaya gönderilen şiirler. (Bir şiirin kısmen veya tamamen kopya olduğunun anlaşılması durumunda, gerçek şaire bilgi verilir ve yasal takip yapmak istemesi durumunda kopyalayana ait her türlü bilgi kendisine iletilir.)
– Telif hakları tamamen bir başkasına veya bir kuruluşa devredilmiş olan şiirler (yarışmaya gönderilecek olan şiirlerin telif haklarının tamamıyla başvuran şaire ait olması gerekmektedir.)
– Türkçe harfler (ç,ş,ğ,ü gibi) kullanılmadan bilgisayara aktarılmış olan şiirler
– Küfür veya hakaret sözcükleri içeren şiirler
– Başvuru tarihinde geçerli Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç teşkil eden içeriğe sahip şiirler,Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni temsil eden kişi yada kuruluşlara hakaret içeren şiirler,

 Katılan Şiirlerin Sergilenmesi
Şairler tarafından yarışmaya katılan şiirler, başvurular sona erdikten sonra,
www.bozkurtlarfm.com  sitesinde ziyaretçilere sunulacaktır.
Ziyaretçiler ve üyeler, kendilerine sunulan bu şiirleri okuyabilecek ve şairlerin kısa biyografilerine (varsa resimlerine) ulaşabileceklerdir.

 Şiirlerin Değerlendirilmesi
Yarışmaya katılan tüm şiirler, jüri üyeleri tarafından dikkatle incelenip değerlendirilecektir. Şiirlerde sanatsal değer kadar şiirin içeriği ve Türkçe dil kurallarına uygun bir yazımın benimsenmiş olması aranacaktır.
Değerlendirmede şiirler önce bir alt komisyon tarafından incelenerek elemeden geçirilecek ve 25 adet şiir ikinci aşama değerlendirmesine geçecektir.
İkinci aşamaya geçen şiirler jüri üyeleri tarafından tek tek okunup puan verilecek ve en yüksek puanı bulan şiir birinci, sonraki şiir ikinci ve daha sonraki şiir üçüncü ilan edilecektir.
Dereceye giren şiirler dışında, puan sıralamasına bakılmaksızın, şiir sanatı açısından değer ifade eden bir şiir ise özelödüllendirilecektir.

Kazanan Şiirin İlan Edilmesi
Kazanan şiir, yukarıda yarışma takviminde belirtilmiş olan tarihte
www.bozkurtlarfm.com sitesinde ilan edilecektir.

TELİF HAKLARI
Yarışmaya katılan şiirler internet ortamında sergilenecektir. Yarışmaya katılan tüm şairler, yarışmaya kattıkları şiirlerinin gerçek ve sanal ortamda,
www.bozkurtlarfm.com  veya işbirliği içinde olduğu diğer web siteleri ve yayınevleri tarafından yayınlanmasını kabul etmiş sayılacaklardır. Şair bunu kabul etmekle, şiirin telif haklarını  www.bozkurtlarfm.com’a devretmemekte ve şiirin kanuni haklarına sahip olmaya devam etmektedir; ancak şiirin ek bir sözleşmeye gerek kalmaksızın, www.bozkurtlarfm.com  veya yetki vereceği firmalar / kuruluşlar tarafından internet ve gerçek ortamda yayınına izin vermiş olmaktadır.
www.bozkurtlarfm.com  kazanan ve kazanmayan şiirlerin internet ve gerçek ortamda yayını için şairin kendisine veya temsilcilerine herhangi bir ad altında ücret ödemeyecektir. Yayınlanacak kitapta yer almaya hak kazanan şiirlerin sahiplerinden ayrıca izin almaya gerek olmayacak ve bu şiirlerin sahiplerine herhangi bir telif ücreti ödenmeyecektir.

GENEL HÜKÜM
Yarışmaya şiir gönderen ve online olarak şiirlerini katan şairler yukarıda yazılı olan hüküm ve kuralların tamamını kabul etmiş sayılır.

 

BAŞVURU ADRESİ
Yarışmaya Katılacak Şair Aşağıda verilen ileti adresine kendisini tanıtan bir yazı ile Şiirini yollayabilir.

radyobozkurtlarfm@hotmail.com.tr

İrtibat Telefon Numarası : 0 544 640 40 40

JÜRİ ÜYELERİ

Ramazan Başaran : Ülkücü İşçiler Derneği Genel Mali Sekreteri ( Genel Merkez )

Şevket Özsoy : Eğitimci ( 23. Dönem MHP Milletvekili Adayı )

Türkmenoğlu : Bozkurtlar Fm İmtiyaz Sahibi

Kurbey : Bozkurtlar Fm Kurucu ve Yöneticisi

Sedaget Pashayeva : Azerbaycan Eğitimci

Kemale Qeybaliyeva : Azerbaycan  Halkla İlişkiler

Ümit İlkay Levent : Radyo Ülkümüz Program Yapımcısı

İsmail Kürşat Avcı : Şair, Radyo Program Yapımcısı

YARIŞMA ÖDÜLLERİ
Yarışmamızda birinci,ikinci ve üçüncü olan Şair kardeşlerimize Kur’an-ı Kerim , Türk  Bayrağı ve Kitaplar hediye edilecektir.

 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Bozkurtlar  FM veya bozkurtlarfm.com – net – org – hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Radyo Bozkurtlar Fm,Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na,Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na,Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na ve Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden kişi ve kuruluşlara hakaret derecesine varan yorumlara,küçük düşürücü eleştiri ve hakaret içeren hiç bir yoruma müsade etmez.Bozkurtlar Fm de yayın alan sunucularımız bu yayın politikasına uymaya söz vermişlerdir.Unutmayınızki Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden Kişi yada Kurumlar birgün Milliyetçi Hareket Partisi mensupları tarafından yönetilecektir.Kendimize yapılmasını istemediğimiz yorum ve davranışlardan kaçınarak,Ülkücü Terbiyeye yaraşır bir duruş sergilemeliyiz.Bu tür davranış ve Yorumlarda bulunanlar,Radyomuzdan uzaklaştırma cezası alırlar – Teşekkür Ederiz – BOZKURTLAR FM AİLESİ

Etiketler: , , , , , , , , ,18 Yorum YAPILMIS “ Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması ” iCiN

 1. Asi Kız dedi ki:

  Kültür ve Sanata destek açısından bu tip yarışmaların olması ve artarak devam etmesini diliyor,şimdiden yarışmacı şairlerimize başarılar Bozkurtlar Fm’e de böylesine güzel bir yarışma düzenlediği için teşekkür ediyorum.

 2. ümit ilkay LEVENT dedi ki:

  İlk önce RADYO ÜLKÜMÜZ’ün kardeş radyosu BOZKURTLAR FM e böyle güzel bir etkinlik actıgı ve beni de jüri üyesi yaptıkları için teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Yarışmaya katılacak tüm Ülküdaşlarıma başarılar diliyor,kardeşlik ve dostluk içerisinde gecmesini temenni ediyor saygılarımı sunuyorum….

  ÜMİT İLKAY LEVENT
  RADYO ÜLKÜMÜZ ÜMİT İLKAY İLE SEVDALIYIZ PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU

 3. KURTBEY dedi ki:

  BOZKURTLAR FM de böyle güzel etkinliklerimize Allah’ın izniyle devam edecegiz..inşallah bu yarişmadan alnımızın akıyla çıkıp süprizlere devam edecegiz ve bundan sonra yeni bir kampanya daha başlatacagız..Sevgili kardeşim Türkmen Allah senden razı olsun ,tüm emeklerinden dolayı. ABİN KURTBEY

 4. Turkmenoglu dedi ki:

  Allah cümleden razı olsun. Yarışma jüri üyeleri ve hediyelerini açıklamaya devam edeceğiz,teşekkür ederiz.

 5. A.Baki Yaylakcı dedi ki:

  Şiir yarışmasının radyo dinleyenlerini yakınlaştıracağını düşünüyorum,yaklaşık 2 aydır bozkurtlar fm dinliyorum yayın kalitesi ve tarz çok güzel davaya yakışan bir radyo yayın yapan ve emek verenleri tebrik ediyorum,şiir yarışmasınn hediyesi ise şiir yarışmasını gölgede bırakacak bir armağan kuranı kerim armağanı bu dünyada verilebilecek en g,üzel armağan tekrar tekrar kutluyorum yayın hayatınızda başarılar diliyorum çok teşekkürler

 6. Kemale Qeybaliyeva dedi ki:

  Bu şer yarışması Bütün bozkurtlar fm dinləyicilərinin tanış olub bir biriləri ilə sıx əlaqə qurmasına köməklik edər İnşallah. Yarışda iştirak edən dostlarımıza uğurlar arzulayıram. Belə gözəl tədbirlərin davamının gəlməsini diləyirəm

 7. fatih_aslan dedi ki:

  Azeriler bizim kadar doğru konuşmuyorlar türkçeyi.haklılar da onlar azeri. türkçe bir şiir yarışması bu ve jüri üyelerinin de türk eğitimci-şair-türk dili ve edebiyatı öğretmeni vb.olması gerek.şiir yarışmasında jüri üyeliği yapmaları yanlış bence 🙁

 8. Makbule Önder dedi ki:

  Böyle anlamlı bir güzellik ancak BOZKURTLAR FM e yakısır.Yeteneği olupta bu yarısmaya katılacak olan herkezı ben sımdiden tebrık edıyorum ve kendımce katılan herkezi ben sımdıden birinci ilan ediyorum,hediyelere gelince çok manalı.TESEKKURLER BOZKURTLAR FM

 9. Yüzdeyüz Vatan dedi ki:

  Hediyenin güzelliği yetmezmi Allah rızası için devam edin neolur böyle yarışma ve hediyelere helal olsun diyorum,kayseriden bozkurtlara selamlar varolun

 10. KIZILKURT dedi ki:

  fatih_aslan diyor ki:

  Azeriler bizim kadar doğru konuşmuyorlar türkçeyi.haklılar da onlar azeri. türkçe bir şiir yarışması bu ve jüri üyelerinin de türk eğitimci-şair-türk dili ve edebiyatı öğretmeni vb.olması gerek.şiir yarışmasında jüri üyeliği yapmaları yanlış bence

  Kendi fikrin güzel. Onlar Azeri demişsin. Onlar Azeri değil has be has Türktür. Tarihine bak aynı değilse onlar Azeri dersin…

  Sen kendi Türkçeni iyi konuşmalı ve yazmalısın ki, başkasına Türkçe hakkında bilgi verebilesin. Doğru Türkçe dediğin nedir. Bana onuda yazarmısın. Farsca, Arapca, İngilizce içinde ezilmiş bir Türkçeyimi doğru konuşuyoruz. Teşekkür etmek yerine mersi demek mi Türkçedir?

  Selam yerine hello demek mi Türkçedir?
  Selametle yerine bay bay  demek mi yoksa?

  Sen ilk önce öz Türkçeni öğren sonra gel yorum yap. Hangi siteden gelip böyle bir yorum yaparak burayı karıştıracağını sanırsın bilmem. Sen en iyisimi git Televizyonuna bak. Çeşitli diller arasındaki İstanbul Türkçeni konuş. Sen ne Azerbaycanlı kandaşlarımın diline karış ne de bizlere.

  Türkçe’ne de güveniyorsan bir şiir yaz da bakalım. Ne kadar Türkçe aşığısın…

  İsmail Kürşad AVCI
  KIZILKURT

 11. KIZILKURT dedi ki:

  Ben de yarışmacı olmayı çok istiyordum ama Türkmenoğlu abim jüriliği uygun gördü. Ama yarışmacı arkadaşlara, jüriye ve radyomuza ithafen bir şiir yazacağım…

 12. Yusuf71 dedi ki:

  Bozkurtlarfm’e böylesine güzel bir şiir yarışması düzenlediği için çok teşekkür ediyorum.Güzel bir etkinlik olacağına canı gönülden inanıyorum.Yolunuz açık olsun.

 13. mavielma dedi ki:

  Selamün Aleyküm. Ülkücü hareketin ivme kazanması için sanırım yapılabilecek en güzel etkinlikler bu radyoda yapılacak. Öncelikle hepimizin etrafındaki insanların bazılarının ülkücülük iddiasında olan kişilere bakış açısı hep biraz uzak, biraz temkinli, biraz ürkek. Bu tamamiyle şekil algısından kaynaklı, yani günümüz tabiriyle imaj karmaşası. Haksız sayılmayacak durumlarda var tabiki!!! Ancak insanların bilmediği şey, ülkücülük iddiasında olan herkesin hayatı “İnsanı sevmek” ile başlar ve bu sevgi türetilerek vatan, millet, aile şeklinde devam eder. Sevginin izahı ise güzel iletişim ve hoşgörüyle başlar. bunlarda tamam ise bu izahatın en naif en güzel vuku bulduğu şey sanattır kanaatimce. Biz biliyoruz ki sanatsal faaliyetler birleştirici ve bütünleştiricidir ve dünya tarihinde biz Türk Milleti’nden daha birleştirici bütünleştirici bir milllet var olmamıştır. Var isede kesinlikle bunu hoşgörü, sevgi sınırları içinde gerçekleştirememişlerdir. Ülküsü olduğunu iddia eden, hayatını bir davaya adamış her insanın söyleyecek çok sözü vardır ve bu sözlerini ifade için yol neden şiir olmasın? Bir çok güruhun Ülkücüler hoyrattır, zorbadır laflarına karşılık en güzel cevap gönül dilinden dökülen şiirler olmalı. İnanıyorum ki bu şiir yarışması hedefine tam odaklanmış sağlam karakterli, insanı seven yani gerçek Ülkücüleri göstermemiz için bir vesiledir. Ülkücü sanattan ne anlar diyenler varsa aranızda 70 li yıllarda açılan ve uzun müddet faaliyet gösteren “ÜLKÜCÜ RESSAMLAR DERNEĞİ”ni masanın üzerine koyuyorum. Buyrun bakın!!! Birde şimdi yapılan yarışma ile ortaya çıkacak şiirleri ortaya koyuyorum. Bakalım hep birlikte inşaAllah.
  Yorumlarda şiir değerlendirmesini yapacak olan arkadaşların Azeri Türk’ü olmasından hayıflanan arkadaşlar var sanırım. Siz Azeri Tük’ü arkadaşlarımızın yazdığı bir şiiri anlayamayabilirsiniz ancak o sizin yazdığınız şiiri gayet iyi anlayabilir. İsterseniz herhangi bir Azeri Türkü bulun ve eline bir şiir tutuşturun bakın bakalım anlayabiliyor mu? ve aynı şekilde dürüst davranın ve bir şiirde siz alın elinize Azeri Türkçesi ile yazılan. Bakınız bakalım sonuç ne olacak. Birleşelim bütünleşelim derken sizin yaptığınız tamamiyle bozgundur benim şahsi kanaatim. Ayrıca dünya literatüründe lügat diye birşey var bakarsanız size bilmediklerinizi öğretir hem size hem Azeri Türkü kardeşlerimize.

  Saygı, sevgi, dua ile… Allah yar ve yardımcınız olsun.

 14. Mihmandar 02 dedi ki:

  Çok teşekkür ederim böylesine güzel bir radyo ve böylesine güzel yorumlar için.Evet herşey sevme ile başlıyor,biz Türkler tüm başarılarımızı sevmek ile kazandık.Bu şiir yarışmasının amacına ulaşmasını canı gönülden diliyor ve kuranı kerim armağanı için özellikle teşekkür ediyorum.Azeri jüriler içinse sadece şunu söyleyebilirim çok güzel bir karar,Turan isteyen Türkistan isteyen için azerbaycan özbekistan kazakistan Türkiye farkedermi hepimiz Türküz bu yüzden doğru ve yerinde verilmiş bir karar,sizleri canı gönülden destekliyorum ve bu şiir yarışmasının süresinin bir 15 gün kadar daha uzatılmasını istirham ediyorum saygılarımla.

 15. koçyürekli58 dedi ki:

  böyle güzel bir yarışma ülkücü camia için herzaman gerekli,devamını dilerim.Birde yarışma zamanını biraz daha uzatırsanız iyi olur zaman biraz kısa geldi bana.hayırlı günler iyi yayınlar

 16. VATAN_TURAN dedi ki:

  BOZKURTLAR FM SAHİBİ VE YÖNETİMİ BÖYLE BİR YARIŞMA DÜZENLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAHA EMANET OLUNUZ SELAMETLE KALINIZ.BU DÖNEMDE TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARA İNAT GÜZEL KONULAR SEÇİLMİŞ HEPİMİZİN OLMAZSA OLMAZI TEBRİKLER

 17. Turkmenoglu dedi ki:

  Sizlerden gelen istekler doğrultusunda Şiir Yarışmamızın süresini 28 Şubat 2011  Tarihine, Sonuçların İlanını ise 15 Mart 2011 Tarihine uzatmış bulunuyoruz, ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

 18. nihal atsız dedi ki:

  Kandaşlar öncelikler esenlikler diliyorum.Güzel bi olay olacagı kanısındayım.Yanlız dikketimi ceken bişey oldu şiir konuları arasında neden TÜRKcülük yok kimse unutmasın bizim tarihimiz en az 4000 yıllık biz önce türküz asıl meselemiz türkcülük olmalıdır özümüze dönük şiirler neden konu olmasınki
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

ÜLKÜCÜ RADYO Kategorisindeki Diger Yazilar

Bozkurtlar FM Şiir Yarışması SONUCLARI 2018

2018 Bozkurtlar Fm 4.Şiir... 

2018 Bozkurtlar Fm 4. Şiir Yarışması

2018 Bozkurtlar Fm 4.... 

Ülkücü Radyo Bozkurtlar FM – Sizlerle Zirvede

ÜLKÜCÜ RADYO BOZKURTLAR... 


 • ulkucuradyo-2022
 • KIRIKKALE SUDE HALI YIKAMA

 • Haftanın Videosu

 • Son Yorumlar

 • DAVAM.AZ

  DAVAM AZ

 • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

 • Populer Yazilar

  Ahmet Şafak’ın Annesi Vefat Etmiştir

  Değerli Sanatçımız,... 

  Ülkücü Şehitlerimiz Resimleri ve O günler

  ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ Ruhları... 

  Bozkurtlar Fm 1. Şiir Yarışması

  Sizlerden gelen istekler... 

  Kilise ve Papa Severlere Birkaç Not

  Kilise ve Papa Severlere... 

  Rastgele Yazilar

  ÜLKÜCÜ YEMİNİ

  ÜLKÜCÜ YEMİNİ ÜLKÜCÜ... 

  Mehmet KOŞMAZ – Ülkücü Şehit – Manisa

  ÜLKÜCÜ ŞEHİT MEHMET... 

  DEVLET BAHÇELİ RESİMLERİ 2

  DEVLET BAHÇELİ RESİMLERİ... 

  Baglantilar

  

  YASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir…

  RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2022 - turk-gokturkce-turk