ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla facebook-bozkurtlarfm-tikla INSTAGRAM-bozkurtlarfm-tikla twitter-bozkurtlarfm-tikla YOU-TUBE-bozkurtlarfm-tikla Radyo-istek-hatti-bozkurtlarfm-tikla

REKLAM ALANI UST-1

Allah’ın lâneti zalimlerin üzerine olsun! İsrail Toplu Katliam Yapıyor

İSRAİL TOPLU KATLİAM YAPIYOR

İsrail Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesini bombaladı Ölenlerin sayısının 500’e yükseldiği bildirildi.

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki el-Ehli Baptist Hastanesine düzenlediği saldırıdan dolayı 3 gün yas ilan edildiğini duyurdu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN İNSANLIĞA ÇAĞRI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “İçerisinde kadınların, çocukların, masum sivillerin olduğu bir hastaneyi vurmak, İsrail’in en temel insani değerlerden yoksun saldırılarının son örneğidir”

“Gazze’de yaşanan ve tarihte benzeri olmayan bu vahşeti durdurmak için tüm insanlığı harekete geçmeye davet ediyorum.” dedi.

Devlet Bahçeli’den Gazze tepkisi: İnsanlığın gözü önünde katliam yapılıyor

İsrail’in Gazze’de sivillere yönelik saldırılar düzenlemesine sert tepki gösteren Bahçeli “Ne hazin bir gerçektir ki insanlığın gözü önünde toplu katliam yapılıyor. Sözde medeni ülkeler İsrail’in arkasında toplanmıştır. Soruyorum alayınıza, neredesiniz?” ifadelerini kullandı.

Özgürlük şakşakçıları nereye gittiniz?
Avrupa ülkelerinin haklı gösterileri yasaklanması utançtır. Hür ve uygar dünyanın demokratları, mayası karışık olan özgürlük şakşakçıları nereye gittiniz. Ne zaman Gazze’deki bebeklerin kefenlendiğini göreceksiniz. Kişilerin insan olmalarından dolayı sahip oldukları hakların çiğnenmesi küresel anarşizme hizmettir. insan hakları doğuştan kazanılan haklardır. Alçaklığın olimpiyat şampiyonası olsa yanan meşaleyi bunlardan daha iyi taşıyan olamazdı.

Allah’ın laneti zalimlerin üzerine olsun!

Cennet ehli, cehennem ehline: “Rabbimizin bize vaad ettiğini gerçek bulduk. Siz de Rabbinizin size vaad ettiğini gerçek buldunuz mu?” diye seslenirler. Onlar da “evet” derler. Bunun üzerine aralarında bir çağırıcı şöyle seslenir: “Allah’ın laneti zalimler üzerine olsun!

Etiketler: , , , , , , ,0 Yorum YAPILMIS “ Allah’ın lâneti zalimlerin üzerine olsun! İsrail Toplu Katliam Yapıyor ” iCiN
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

GENEL Kategorisindeki Diger Yazilar

İLHAMİ GÖKKOCA -Ülkücü Şehit 21 Kasım 1979

ÜLKÜCÜ ŞEHİT İLHAMİ... 

Hüseyin Nihal ATSIZ Hayatı

HÜSEYİN NİHAL ATSIZ... 

Turgut Özal’ın Parmağı

TURGUT ÖZAL’IN... 

Başbakan Adnan Menderes – Neden Astınız ?

Başbakan Adnan Menderes... 


 • Karadeniz Müzikleri
 • WEB TASARIM WEB SİTESİ BİLİŞİM

 • ulkucuradyo-2022
 • Haftanın Videosu

 • Son Yorumlar

 • DAVAM.AZ

  DAVAM AZ

 • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

 • Baglantilar

  

  RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2023 - turk-gokturkce-turk