ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla Karadeniz Müzikleri

REKLAM ALANI UST-1
728*90

Nizamettin Altıgöz – Bugün Hazır Vatan Bulan

BU GÜN HAZIR VATAN BULAN,BU VATANI YÖNETENLER.  ÜLKÜCÜ HAREKATI VE LİDERİNİ HAFİFE ALIP HAKARETE VARAN SÖZLER SÖYLER OLDULAR.MİLLETİM UNUTMASIN Kİ,ÜLKÜCELER BU VATANIN SEVDALILARIDIR.DÜN NASIL KOMİNİZMLE SAVŞMIŞSA BUGÜN PKK İLE BÖLÜCÜLÜK YAPANLARLA VE BUNLARA CANAK TUATNLARA HADDİNİ BİLDİRİR.BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
   BU GÜN İKTİDAR NE KADAR BÖLÜCÜ YANLISI İSE,MHP DE OKADAR BÜTÜNLEYİCİDİR.BAKMAYIN BÖYLE SUSKUN DURDUĞUMUZA.NASILKİ SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFARRUATTIR DEMİŞSE BU MİLLET.GÖZ KONUSU ÜLKE BÜTÜNLÜĞÜ OLURSA.SÖZ KONUSU OLAN MİSAK-I MİLLİ SINIRLARI OLURSA,AVRUPANIN HASTA ADAMDEDİĞİ  OSMANLI NASIL ŞAHLANMIŞSA,GÜNÜMÜZÜN BOZKURTLARIDA KABINA SIĞMAZ KUDURUR.BİR BOZKURT DİRİLİŞİ İLE SİLKİNİR.MİLLETİNE ÖNCÜLÜK EDER.BOZKURTA CUDİLER.GABARLAR,KANDİLLER DARGELİR.GEÇİLMEZ DAĞLAR AYAĞINDA OVA OLUR.
   İŞ BUNLDA KALMAZ TERERÜST BAŞINA BEY DİYENİN, ASKERE  KELLEDİYENİN,TERÖRÜSTÜ DEVLAT TÖRENİYLE KARŞILAYANIN,DEVLETİN SAVCISINI TERÖRÜSTÜN  AYAĞINA GETİRERİN,KAHRAMAN İLAN EDENİN,TÜRK ASKERİNİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRTENİN HESABINI SORAR.
  BOZKUR UYUMLUDUR,YERİ GELDİMİ UYSADIR.AMA SÖZ KUNUSU LİDERİYSE,SÖZ KONUSU VATAN TOPRAĞIYSA, SÖZ KONUSU BAYRAKSA,SÖZ KUNUSU HAKSIZLIKSA,SÖZ KONUSU MİLLETİNE YAPILAN ZULÜMSE DELİRİR,KUDURURKENDİNİ KAYBEDER.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Bozkurtlar FM veya bozkurtlarfm.com – net – org – hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.0 Yorum YAPILMIS “ Nizamettin Altıgöz – Bugün Hazır Vatan Bulan ” iCiN
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.


  • REKLAM ALANI 240X500 SAG

  • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

  • REKLAM ALANI SAG 240X250

  • Reklam Alanı

    

    RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2024 - turk-gokturkce-turk