ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla Karadeniz Müzikleri

REKLAM ALANI UST-1

Ali Kınık Konseri’nden Görüntüler – Elmadağ Ankara

ELMADAĞ ÜLKÜ OCAKLARI – ALİ KINIK KONSERİ’Nİ CANLI OLARAK SUNDUK – RADYO BOZKURTLAR FM

Elmadağ Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu Ali Kınık konseri’ni Radyonuz Bozkurtlar Fm canlı yayınla sizlere sundu. Ali Kınık Konseri’nde bizlere her türlü desteği sunan Elmadağ Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Salman Göksu kardeşime ve Ülkü Ocaklı kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Radyonuz Bozkurtlar Fm bir canlı konser yayınını daha sizlere sunmanın gururunu taşıyor. Konser gecesi bizleri yalnız bırakmayarak yine zirveye taşıyan siz dinleyenlerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliyoruz.

Özel bir teşekkür de , birbirinden güzel eserlerle salonu coşturan, her zamanki gibi Bozkurtlar Fm’ i unutmayıp o coşkulu kalabalığa Radyomuz Bozkurtlar Fm’i alkışlatan, gönlü güzel kardeşim Adam gibi adam Ali Kınık’a bizlerde gönülden teşekkür ediyor bizlerde onu ayakta alkışlıyoruz. Konseri Radyo Bozkurtlar Fm imtiyaz sahibi Türkmenoğlu Canlı olarak sundu…Başka konser ve Canlı Yayınlarda buluşmak ümidi ile bizleri takip etmeye devam edin.

RADYO BOZKURTLAR FM AİLESİ

ELMADAĞ ALİ KINIK KONSERİ’NDEN KARELER

ali_kinik_bozkurtlarfm_elmadag_konser_05

ali_kinik_bozkurtlarfm_elmadag_konser_03

ali_kinik_bozkurtlarfm_elmadag_konser_02

ali_kinik_bozkurtlarfm_elmadag_konser_04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Bozkurtlar FM veya bozkurtlarfm.com – net – org – hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Radyo Bozkurtlar Fm,Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na,Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na,Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na ve Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden kişi ve kuruluşlara hakaret derecesine varan yorumlara,küçük düşürücü eleştiri ve hakaret içeren hiç bir yoruma müsade etmez.Bozkurtlar Fm de yayın alan sunucularımız bu yayın politikasına uymaya söz vermişlerdir.Unutmayınızki Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden Kişi yada Kurumlar birgün Milliyetçi Hareket Partisi mensupları tarafından yönetilecektir.Kendimize yapılmasını istemediğimiz yorum ve davranışlardan kaçınarak,Ülkücü Terbiyeye yaraşır bir duruş sergilemeliyiz.Bu tür davranış ve Yorumlarda bulunanlar,Radyomuzdan uzaklaştırma cezası alırlar – Teşekkür Ederiz – BOZKURTLAR FM AİLESİ

Etiketler: , , , , , , ,1 Yorum YAPILMIS “ Ali Kınık Konseri’nden Görüntüler – Elmadağ Ankara ” iCiN

 1. hatice çakır (bozoklu hilal) dedi ki:

  Elmadağ konseri bütün olumsuzluklara rağmen harikaydı rabbim tüm emeği geçenlerden razı olsun ..TANRI TÜRKÜ KORUSUN…..
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

ALİ KINIK,GENEL,ÜLKÜCÜ SANATÇILAR Kategorisindeki Diger Yazilar

ENES SURUŞ – SANATÇILARIMIZ

ENES SURUŞ Sanatçımız... 

ALİ KINIK 2019 Resimleri

Türkmenoğlu 2019 Ali... 

Arif Atılgan – İllegal – 2017

Arif Atılgan İllegal... 


 • REKLAM ALANI 240X500 SAG

 • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

 • REKLAM ALANI SAG 240X250

 • Baglantilar

  

  RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2024 - turk-gokturkce-turk