ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla Karadeniz Müzikleri

REKLAM ALANI UST-1

Atilla Yılmaz Hayatı, Eserleri, Şarkı Sözleri, Resim ve Video

Atilla Yılmaz Biyografi

Atilla Yılmaz aslen Trabzonlu olup İstanbul’da doğup büyümüştür. Kendisi albümlerindende anlaşılacağı gibi milliyetçi, vatansever, idealist bir Türk gencidir.

 Çok küçük yaşlardan itibaren Ülkü Ocakları’nın birçok kademesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Bağcılar Ülkü Ocakları Başkanlığı, Genel Merkez Kültür ve Sanat Masası Başkanlığı, İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcılığı gerçekleştirdiği görevler arasında yer almaktadır.

  Müzik ile tanışması da yine çok küçük yaşlarda olmuştur. Özellikle bağlama sazına olan tutkusu okul çağlarında gece yarılarına kadar uykusuz kalmasına rağmen, öğrenme başarısı ve çalabilme hazzı ile sonuçlanmıştır.

Atilla Yılmaz yaşıtlarından farklı olarak daha 15’li yaşlarında bağlaması ile Türkiye’nin dört bir yanını karış karış gezerek etkinliklere katılmaktaydı. Daha sonra sazında ustalaşan Yılmaz yapmış olduğu beste ve söz yazarlığı ilede başarılarına yenilerini ekledi.

 İlk olarak 1995 yılında “Haykırın” isimli bir albümü piyasaya çıktı. Daha sonra Grup Ötüken’in solisti olarak bir çalışma daha gerçekleştirdi. Sonra dağıtımında sorunla karşılaşılan “Oy Leyli” albümünü hazırladı.

 2005 yılında ise Türk’ün yiğit sesini daha geniş kitlelere ulaştırmak için “Vaktidir” dedi. Ve vaktidir albümü durgun müzik piyasasında 30 bin gibi bir sayıya ulaşarak rekora koştu. Müzik firması tarafından ödüllendirilen Türk’ün yiğit sesi bu arada yurdun dört bir yanında daha büyük bir hayran kitlesi ile buluşmaya devam etmekteydi.

  İki yıl aranın ardından bu defa “Vur” isimli çalışması ile yine dillerden düşmeyecek eserlerini gönüldaşları ile buluşturdu. 

 Yurt içi ve yurt dışı konserlerinin yanı sıra albüm çalışmalarını da sürdüren Atilla Yılmaz yine Türk’ün haklı ve güçlü sesini haykıracak yeni bir kasetin hazırlığında.

 MHP İstanbul İl Başkanlığı yönetimindeki görevinide yürüten Atilla Yılmaz evli bir çocuk babasıdır.

Sanatçımız Atilla Yılmaz 2011 Yılında ‘UYAN’ isimli yeni bir albüm çıkarmış ve bu albümde birbirinden güzel eserler yer almıştır.

Atilla YILMAZ’ın 2011 Albümü “UYAN” ÇIKTI
Tüm Müzik Marketlerde…Ülkücü Sanatçımız  Atilla Yılmaz’a destek olmak için, Sanatçımızın Uyan İsimli Albümünü Satın alalım ve Tüm dostlarımıza tavsiye edelim.
“UYAN” isimli son albümünü, indirimli ve hediyeli ürün olarak KREDİ KARTI, POSTA ÇEKİ ve TURKCELL CEP TELEFONLARI ile satın alabilirsiniz.

Sanatçımız Atilla Yılmaz’a ait resimler güncellenmeye devam etmektedir, sanatçımızın resimlerini Bozkurtlar FM farkıyla sizlere sunmaya devam edeceğiz…

Resimleri Büyütmek ve Küçültmek için Resmin Üzerine Tıklayınız

  

  

  

Bu sayfada Atilla Yılmaz’a ait Videolar ve Şarkı Sözleri yayınlanmaya devam edecektir..

Videoları İzlerken Radyo Sesini Sağ Üst Taraftan Kısınız

Atilla Yılmaz Ses Ver Türkiyem 2011 – Video

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,4 Yorum YAPILMIS “ Atilla Yılmaz Hayatı, Eserleri, Şarkı Sözleri, Resim ve Video ” iCiN

 1. kahraman dedi ki:

  resimler süper olmuş valla ne yalan söyleyim harikasın admin

 2. Umay dedi ki:

  Son zamanlarda çok beğenerek dinlediğim bir sanatçı Atilla Yılmaz ülkücü hareketin en sevilen sanatçısı olacağına inanıyorum zamanla, başarılar diliyorum ayrıca resimler gerçekten çok güzeller ellerinize sağlık

 3. CaDDe-45 dedi ki:

  güzel bir sayfa olmuş elinize sağlık, emeği gecenlere teşekkürler videolar bol olursa daha da güzel olur..sanatçılarımızın tanıtımında emek veren bozkurtlara selam ediyorum kutluyorum manisadan hepinize selamlar yolluyorum

 4. Şahin dedi ki:

  Leke eseri harika bir eser gerçekten Atilla Reise teşekkür ediyor başarılar diliyorum. son albümdeki şarkıların sözleride olursa gerçekten bu sayfa 10 numara olacak tşk ediyorum
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

ATİLLA YILMAZ,GENEL Kategorisindeki Diger Yazilar

Orhun Yazıtları – Göktürk Devletleri

ORHUN YAZITLARI  KÖKTÜRK... 

HÜSEYİN COŞKUN Ülkücü Şehit 12 Aralık 1979

ÜLKÜCÜ ŞEHİT HÜSEYİN... 

HÜSEYİN GÖNEN Ülkücü Şehit 10 Aralık 1978

ÜLKÜCÜ ŞEHİT HÜSEYİN... 

İLHAMİ GÖKKOCA -Ülkücü Şehit 21 Kasım 1979

ÜLKÜCÜ ŞEHİT İLHAMİ... 

Hüseyin Nihal ATSIZ Hayatı

HÜSEYİN NİHAL ATSIZ... 


 • REKLAM ALANI 240X500 SAG

 • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

 • REKLAM ALANI SAG 240X250

 • Baglantilar

  

  RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2024 - turk-gokturkce-turk