ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla Karadeniz Müzikleri

REKLAM ALANI UST-1

Şenay Aybüke Yalçın Kimdir ?

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın 3 Eylül 1994 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlköğrenimini Ankara’ da, ortaöğrenimini Balıkesir’ in Edremit ilçesinde, yükseköğrenimini, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Müzik Eğitimi Fakültesinde tamamlamıştır.

2016 yılının Ekim ayında, Batman’ ın Kozluk ilçesindeki, Kozluk Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne Müzik Öğretmeni olarak atanmıştır.

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın; Çalışkanlığı, sıcak kalpliliği, şefkatli yapısıyla, okul idaresi, öğretmen arkadaşları, velileri ve öğrencileri tarafından çok sevilen Aybüke Öğretmen, 9 Haziran 2017 Cuma günü çok sevdiği öğrencilerine karnelerini dağıttıktan sonra, öğretmen arkadaşlarıyla Kozluk ilçesinden Batman’ a dönerken hain teröristlerce açılan ateş sonucu yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştır. 

 “Öğretmen oldum ben” sevinciyle başladığı görevinde, kaldırıldığı hastanede daha hayatının baharındayken, yirmi iki yaşında şehit düşmüştür.

BATMAN’ın Kozluk ilçesinde, 2017 yılında PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın kabri Çorum’un Osmancık İlçesi’ndedir.

Etiketler: , , , , , , , , ,0 Yorum YAPILMIS “ Şenay Aybüke Yalçın Kimdir ? ” iCiN
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

Kim ? Kategorisindeki Diger Yazilar

Şenay Aybüke Yalçın Kimdir ?

Şehit Öğretmen Şenay... 

Ömer Halisdemir Kimdir ?

Ömer Halisdemir Kimdir... 

HAMAS Kimdir ? Hamas Hangi Ülkeye Bağlıdır

HAMAS NEDİR ? Hamas’ın... 

Şeyh Ahmet Yasin Kim ?

Şeyh Ahmet Yasin Kimdir... 

İzzeddin el-Kassam Tugayları kimdir ?

İzzeddin el-Kassam... 

İzzeddin el-Kassam kimdir ?

Siyonist İsrail’e... 


  • REKLAM ALANI 240X500 SAG

  • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

  • REKLAM ALANI SAG 240X250

  • Baglantilar

    

    RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2024 - turk-gokturkce-turk