31 MART YEREL SECİMLERİ
ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla Karadeniz Müzikleri

REKLAM ALANI UST-1

MHP 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri Belediye Başkan Adayları Listesi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir, 12 il ve 41 Büyükşehir İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde adaylıkları kesinleşen
2 Büyükşehir, 12 il ve 41 Büyükşehir İlçe Belediye Başkan Adayımız

1MANİSABÜYÜKŞEHİRCENGİZ ERGÜN
2MERSİNBÜYÜKŞEHİRSERDAR SOYDAN
3AMASYAİLBAYRAM ÇELİK
4BARTINİLHÜSEYİN FAHRİ FIRINCIOĞLU
5BAYBURTİLHÜKMÜ PEKMEZCİ
6ÇANKIRIİLİSMAİL HAKKI ESEN
7ERZİNCANİLBEKİR AKSUN
8KARABÜKİLRAFET VERGİLİ
9KARAMANİLSAVAŞ KALAYCI
10KASTAMONUİLYÜKSEL AYDIN
11KÜTAHYAİLALİM IŞIK
12NEVŞEHİRİLADNAN DOĞU
13NİĞDEİLHAMDİ DOĞAN
14OSMANİYEİLİBRAHİM ÇENET
  ADANA 
15ÇUKUROVABÜYÜKŞEHİR İLÇEFİRDEVS CİNGÖZLER
16FEKEBÜYÜKŞEHİR İLÇEAHMET ŞENER
17İMAMOĞLUBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET AYDIN KANGUR
18KARAİSALIBÜYÜKŞEHİR İLÇEBEKİR ŞİMŞEK
19KARATAŞBÜYÜKŞEHİR İLÇENECİP TOPUZ
20KOZANBÜYÜKŞEHİR İLÇEMUSTAFA ATLI
21POZANTIBÜYÜKŞEHİR İLÇEALİ AVAN
22SAİMBEYLİBÜYÜKŞEHİR İLÇEVEDAT CENGİZ
23SARIÇAMBÜYÜKŞEHİR İLÇEBİLAL ULUDAĞ
24YUMURTALIKBÜYÜKŞEHİR İLÇEAYDIN KÜTÜKOĞLU
  MERSİN 
25ANAMURBÜYÜKŞEHİR İLÇEHİDAYET KILINÇ
26BOZYAZIBÜYÜKŞEHİR İLÇEMUSTAFA ÇETİNKAYA
27ÇAMLIYAYLABÜYÜKŞEHİR İLÇEALİ RIZA GENÇ
28ERDEMLİBÜYÜKŞEHİR İLÇEMUSTAFA KARA
29GÜLNARBÜYÜKŞEHİR İLÇEFATİH ÖNGE
30MUTBÜYÜKŞEHİR İLÇEVOLKAN ŞEKER
31SİLİFKEBÜYÜKŞEHİR İLÇESADIK ALTINOK
32TARSUSBÜYÜKŞEHİR İLÇEMAHMUT TAT
33TOROSLARBÜYÜKŞEHİR İLÇEALİ ÖZ
  AYDIN 
34EFELERBÜYÜKŞEHİR İLÇEBURAK PEHLİVAN
35GERMENCİKBÜYÜKŞEHİR İLÇEHALİT GERMEN
36KARACASUBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET ERİKMEN
37SÖKEBÜYÜKŞEHİR İLÇETEKİN YAVUZ
  ANKARA 
38ETİMESGUTBÜYÜKŞEHİR İLÇEENVER DEMİREL
39GÖLBAŞIBÜYÜKŞEHİR İLÇERAMAZAN ŞİMŞEK
40KALECİKBÜYÜKŞEHİR İLÇEERDAL DAL
41POLATLIBÜYÜKŞEHİR İLÇELEVENT ÇAĞLANCI
  ANTALYA 
42ALANYABÜYÜKŞEHİR İLÇEADEM MURAT YÜCEL
43DEMREBÜYÜKŞEHİR İLÇEİBRAHİM OĞUZ
44GAZİPAŞABÜYÜKŞEHİR İLÇEMUSTAFA AKSOY
  BALIKESİR 
45GÖMEÇBÜYÜKŞEHİR İLÇEKAZIM ARSLAN
  BURSA 
46YENİŞEHİRBÜYÜKŞEHİR İLÇEDAVUT AYDIN
  DENİZLİ 
47ÇALBÜYÜKŞEHİR İLÇEFETİ AKCAN
48HONAZBÜYÜKŞEHİR İLÇEALİ SEMERCİ
  ERZURUM 
49İSPİRBÜYÜKŞEHİR İLÇEAHMET COŞKUN
50OLURBÜYÜKŞEHİR İLÇEVEDAT ERGÜN
51UZUNDEREBÜYÜKŞEHİR İLÇESİNAN AYDIN
  ESKİŞEHİR 
52ÇİFTELERBÜYÜKŞEHİR İLÇEKADİR BIYIK
53SEYİTGAZİBÜYÜKŞEHİR İLÇEERHAN ERDEM
  İSTANBUL 
54BEŞİKTAŞBÜYÜKŞEHİR İLÇESERKAN TOPER
55SİLİVRİBÜYÜKŞEHİR İLÇEVOLKAN YILMAZ

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 2. etap olarak adaylıkları kesinleşen 8 İl, 40 Büyükşehir İlçe, 7 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1AFYONKARAHİSARİLSEZER KÜÇÜKKURT
2AKSARAYİLİRFAN ÇITAK
3BOLUİLİLHAN DURAK
4GÜMÜŞHANEİLVEDAT SONER BAŞER
5KIRIKKALEİLHARUN ULUSOY
6KIRKLARELİİLDERYA BULUT
7SİVASİLREHA KARS
8TOKATİLMEHMET KEMAL YAZICIOĞLU
9AYDIN/ SULTANHİSARBÜYÜKŞEHİR İLÇEHÜSEYİN ÖZER
10BURSA/ MUSTAFAKEMALPAŞABÜYÜKŞEHİR İLÇEAHMET BEYGİRCİ
11ESKİŞEHİR/ MİHALIÇÇIKBÜYÜKŞEHİR İLÇEHALİL SAMİ BARIŞ
12GAZİANTEP/ ARABANBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET ÖZDEMİR
13GAZİANTEP/ KARKAMIŞBÜYÜKŞEHİR İLÇEBÜLENT TİRYAKİ
14GAZİANTEP/ OĞUZELİBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET SAİT KILIÇ
15HATAY/ BELENBÜYÜKŞEHİR İLÇEİBRAHİM GÜL
16HATAY/ KUMLUBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET DELİ
17İZMİR/ALİAĞABÜYÜKŞEHİR İLÇESERKAN ACAR
18İZMİR/FOÇABÜYÜKŞEHİR İLÇETANER ACAR
19KAHRAMANMARAŞ/ EKİNÖZÜBÜYÜKŞEHİR İLÇEHARUN ŞAHİN
20KAHRAMANMARAŞ/ NURHAKBÜYÜKŞEHİR İLÇEİSMET GÖKSU
21KAYSERİ/ ÖZVATANBÜYÜKŞEHİR İLÇEHALİT DEMİR
22KAYSERİ/ PINARBAŞIBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEMDUH UZUNLUOĞLU
23KAYSERİ/ SARIOĞLANBÜYÜKŞEHİR İLÇEBEKİR AYYILDIRIM
24KAYSERİ/ SARIZBÜYÜKŞEHİR İLÇEBAKİ BAYRAK
25KONYA/AKÖRENBÜYÜKŞEHİR İLÇEİSMAİL ARSLAN
26KONYA/EREĞLİBÜYÜKŞEHİR İLÇEHÜSEYİN OPRUKÇU
27KONYA/HALKAPINARBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET BAKKAL
28MALATYA/HEKİMHANBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET TABAROĞULLARI
29MALATYA/KULUNCAKBÜYÜKŞEHİR İLÇEERHAN CENGİZ
30MANİSA/ALAŞEHİRBÜYÜKŞEHİR İLÇENECDET TÜRK
31MANİSA/KULABÜYÜKŞEHİR İLÇEHÜSEYİN TOSUN
32MANİSA/ SALİHLİBÜYÜKŞEHİR İLÇEZEKİ KAYDA
33MANİSA/SARIGÖLBÜYÜKŞEHİR İLÇENECATİ SELÇUK
34MANİSA/SELENDİBÜYÜKŞEHİR İLÇENURULLAH SAVAŞ
35MANİSA/TURGUTLUBÜYÜKŞEHİR İLÇEYUNUS OĞAN
36MUĞLA/DATÇABÜYÜKŞEHİR İLÇEFEYZULLAH GÜLADA
37MUĞLA/ ORTACABÜYÜKŞEHİR İLÇEÂLİM UZUNDEMİR
38ORDU/ÇAMAŞBÜYÜKŞEHİR İLÇEMAHMUT AYPARÇASI
39ORDU/GÜLYALIBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEDET SİPAHİ
40ORDU/İKİZCEBÜYÜKŞEHİR İLÇEOSMAN KAYGI
41SAKARYA/ HENDEKBÜYÜKŞEHİR İLÇETURGUT BABAOĞLU
42SAKARYA/ TARAKLIBÜYÜKŞEHİR İLÇEİBRAHİM PİLAVCI
43SAMSUN/ASARCIKBÜYÜKŞEHİR İLÇEŞERİF KILAĞUZ
44SAMSUN/ALAÇAMBÜYÜKŞEHİR İLÇERAMAZAN ÖZDEMİR
45SAMSUN/SALIPAZARIBÜYÜKŞEHİR İLÇEOSMAN YÜKSEL
46ŞANLIURFA/ HARRANBÜYÜKŞEHİR İLÇEMAHMUT ÖZYAVUZ
47TRABZON/ÇARŞIBAŞIBÜYÜKŞEHİR İLÇEMÜMİN NUHOĞLU
48TRABZON/ŞALPAZARIBÜYÜKŞEHİR İLÇEREFİK KURUKIZ
49AFYONKARAHİSAR/ BAŞMAKÇIİLÇENEVZAT TEZCAN
50AFYONKARAHİSAR/ BAYATİLÇEMUHAMMET ALİ DERE
51AFYONKARAHİSAR/ BOLVADİNİLÇEDERVİŞ AYNACI
52AFYONKARAHİSAR/ ÇAYİLÇESELİM BAYRAM
53AFYONKARAHİSAR/ DAZKIRIİLÇEALİ ATAY
54AFYONKARAHİSAR/ EMİRDAĞİLÇEHÜSEYİN DURAN
55AFYONKARAHİSAR/ KIZILÖRENİLÇEALİ EROL

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 3. etap olarak adaylıkları kesinleşen 3 İl, 10 Büyükşehir İlçe, 42 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1ELAZIĞİLMURAT AYGEN
2ISPARTAİLYUSUF ZİYA GÜNAYDIN
3KARSİLÖTÜGEN SENGER
4ANKARA/AYAŞBÜYÜKŞEHİR İLÇEMEHMET KİRAZDİBİ
5ANTALYA/ KORKUTELİBÜYÜKŞEHİR İLÇESADIK ÖNAL
6DENİZLİ/ BULDANBÜYÜKŞEHİR İLÇEMESUT SARIBALOĞLU
7ESKİŞEHİR/ ALPUBÜYÜKŞEHİR İLÇEALPASLAN KOKULU
8İZMİR/ ÇEŞMEBÜYÜKŞEHİR İLÇEESAT TANIK
9KAYSERİ/BÜNYANBÜYÜKŞEHİR İLÇESELAHATTİN METİN
10KONYA/ ÇUMRABÜYÜKŞEHİR İLÇEFATİH DEMİRCİ
11KONYA/ DOĞANHİSARBÜYÜKŞEHİR İLÇESAVAŞ ÖZDEMİR
12KONYA/ EMİRGAZİBÜYÜKŞEHİR İLÇENURİŞEN KOÇAK
13TRABZON/ BEŞİKDÜZÜBÜYÜKŞEHİR İLÇEBARIŞ ÖZTÜRK
14AFYONKARAHİSAR/ SANDIKLIİLÇEMELEK YAVUZ
15AFYONKARAHİSAR/ İHSANİYEİLÇEHAMİT ÇAKIR
16AKSARAY/ AĞAÇÖRENİLÇEFEVZİ YALMAN
17AKSARAY/ ESKİLİLÇENİYAZİ ALÇAY
18AKSARAY/ GÜLAĞAÇİLÇEDOĞAN BAŞBUĞ
19AKSARAY/ GÜZELYURTİLÇESADULLAH ER
20AKSARAY/ ORTAKÖYİLÇEAHMET KOYUNCU
21AKSARAY/ SARIYAHŞİİLÇEDOĞAN MUTLU
22AKSARAY/ SULTANHANIİLÇEFİYAY ŞANLI
23ÇANKIRI/ ATKARACALARİLÇEALİ RIZA KÜÇÜKKUTLU
24ÇANKIRI/ BAYRAMÖRENİLÇEHALİL MURATOĞLU
25ÇANKIRI/ ÇERKEŞİLÇENURULLAH ÖZTÜRK
26ÇANKIRI/ ELDİVANİLÇEALPASLAN AŞLAR
27ÇANKIRI/ KIZILIRMAKİLÇEEROL ŞENTÜRK
28ÇANKIRI/ KURŞUNLUİLÇEŞERAFETTİN USLU
29ÇANKIRI/ KORGUNİLÇEHASAN HÜSEYİN KOZAN
30ÇANKIRI/ ORTAİLÇEÖMER BEZCİ
31ÇANKIRI/ ŞABANÖZÜİLÇEAHMET GÜMÜŞ
32ÇANKIRI/ YAPRAKLIİLÇEÖMER GÜNGÖR
33ERZİNCAN/ OTLUKBELİİLÇEYUSUF TEKTAŞ
34ERZİNCAN/ KEMALİYEİLÇEMEHMET KARAMAN
35ERZİNCAN/ KEMAHİLÇECEVDET BAYRAM
36ERZİNCAN/ ÇAYIRLIİLÇEOKTAY EFE
37ERZİNCAN/ ÜZÜMLÜİLÇELÜTFÜ YAKUT
38ERZİNCAN/ ILIÇİLÇEMEHMET ELÇİ
39ERZİNCAN/ TERCANİLÇEMEHMET YILMAZ
40GÜMÜŞHANE/ KELKİTİLÇEBİROL TOĞLU
41GÜMÜŞHANE/ ŞİRANİLÇEMUTLU ÖZEL
42GÜMÜŞHANE/ KÖSEİLÇETURGAY KESLER
43GÜMÜŞHANE/ TORULİLÇEEVREN EVRİM ÖZDEMİR
44GÜMÜŞHANE/ KÜRTÜNİLÇEENVER ŞEN
45KASTAMONU/ BOZKURTİLÇEBOZKURT EKEŞ
46KASTAMONU/ ÇATALZEYTİNİLÇEAHMET DEMİR
47KASTAMONU/ DEVREKANİİLÇEKENAN ÖZ
48KASTAMONU/ DOĞANYURTİLÇEŞERAFETTİN ORTAÇ
49KASTAMONU/ HANÖNÜİLÇEMETİN YAMALI
50KASTAMONU/ İHSANGAZİİLÇEHAYATİ SAĞLIK
51KASTAMONU/ İNEBOLUİLÇEENGİN UZUNER
52KASTAMONU/ SEYDİLERİLÇEMEHMET ERDOĞAN
53KASTAMONU/ ŞENPAZARİLÇESUAT SAYGIN
54KASTAMONU/TAŞKÖPRÜİLÇEYILDIRAN YÜKSEL
55KASTAMONU/TOSYAİLÇEVOLKAN KAVAKLIGİL

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 4. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 İl, 3 Büyükşehir İlçe, 50 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1KİLİSİLHASAN KARA
2UŞAKİLSEZER ATEŞ
3DENİZLİ/ SERİNHİSARBÜYÜKŞEHİR İLÇECEMAL KOBAŞ
4HATAY/ DÖRTYOLBÜYÜKŞEHİR İLÇEÖMER OĞUZ UÇAR
5HATAY/ERZİNBÜYÜKŞEHİR İLÇEERHAN AKI
6AFYONKARAHİSAR/ HOCALARİLÇEHÜSEYİN ONUR TURAN
7AFYONKARAHİSAR/ İSCEHİSARİLÇENECATİ GÜNSEL
8AFYONKARAHİSAR/ ŞUHUTİLÇEMUHİTTİN ÖZAŞKIN
9BOLU/ DÖRTDİVANİLÇEKADİR ALTUNDAĞ
10BOLU/ GEREDEİLÇEMUSTAFA ÇİÇEK
11BOLU/ GÖYNÜKİLÇEMETİN ÖLMEZ
12BOLU/ KIBRISÇIKİLÇEERSİN OKTAY OLKAN
13BOLU/ MENGENİLÇEGÜLTEKİN ÇETİNKAYA
14BOLU/ MUDURNUİLÇENECDET TÜRKER
15BOLU/ SEBENİLÇEMURAT ÖZKAN
16BOLU/ YENİÇAĞAİLÇEERSİN BAŞ
17BURDUR/ AĞLASUNİLÇEHASAN DÜDEN
18BURDUR/ ALTINYAYLAİLÇESELEN KINALI
19BURDUR/ BUCAKİLÇEYUSUF ERDOĞDU
20BURDUR/ ÇAVDIRİLÇESÜLEYMAN KAYACAN
21BURDUR/ ÇELTİKÇİİLÇERAMAZAN EZİN
22BURDUR/ GÖLHİSARİLÇERAMAZAN CANURAL
23BURDUR/ KEMERİLÇEMEHMET ALTINKAYNAK
24BURDUR/ TEFENNİİLÇEÜMİT ALAGÖZ
25BURDUR/ YEŞİLOVAİLÇEYUSUF YILDIRIM
26ÇANKIRI/ ILGAZİLÇEAYŞENUR BULAMAÇCI
27ELAZIĞ/ AĞINİLÇEALİ USLU
28ELAZIĞ/ KEBANİLÇEYÜCEL DOĞAN
29ELAZIĞ/ SİVRİCEİLÇETURGAY GÜNDOĞAN
30KARAMAN/ AYRANCIİLÇEYÜKSEL BÜYÜKKARCI
31KARAMAN/ BAŞYAYLAİLÇEGÜRANİ BULUT
32KARAMAN/ ERMENEKİLÇESOYDAN EVCİ
33KARAMAN/ KÂZIMKARABEKİRİLÇENURULLAH NECAT GÜVEN
34KARAMAN/ SARIVELİLERİLÇEMEHMET İLGÜN
35KARS/ AKYAKAİLÇEHALİL KEREM AYDIN
36KARS/ ARPAÇAYİLÇEERDAL MERT
37KARS/ DİGORİLÇEYENER KAYA
38KARS/ KAĞIZMANİLÇEEMRULLAH KOMAN
39KARS/ SARIKAMIŞİLÇESERDAR KILIÇ
40KARS/ SELİMİLÇEALİ ELMA
41KARS/ SUSUZİLÇEORHAN ŞARKİR
42KASTAMONU/ ABANAİLÇEHASAN ÖZLÜ
43KASTAMONU/ AĞLIİLÇEŞAHİN ÇOLAK
44KASTAMONU/ KÜREİLÇEMUSTAFA CANBAZ
45KASTAMONU/ PINARBAŞIİLÇELÜTFÜ İPEK
46KIRŞEHİR/ AKÇAKENTİLÇEMUSA ŞAHİN
47KIRŞEHİR/ AKPINARİLÇEERDAL URCAN
48KIRŞEHİR/ BOZTEPEİLÇEMUSA CEYLAN
49KIRŞEHİR/ ÇİÇEKDAĞIİLÇEAHMET HİKMET ERDOĞAN
50KIRŞEHİR/ MUCURİLÇEFATİH YILDIRIM
51KÜTAHYA/ ALTINTAŞİLÇEHİKMET TUNÇ
52KÜTAHYA/ ASLANAPAİLÇEGÖKHAN GÜREL
53KÜTAHYA/ ÇAVDARHİSARİLÇEHALİL İBRAHİM TOPBAŞ
54KÜTAHYA/ DOMANİÇİLÇESAHVET ERTÜRK
55KÜTAHYA/ DUMLUPINARİLÇEYAVUZ KARAAYVAZ

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 5. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 Büyükşehir İlçe, 54 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1BALIKESİR/ SUSURLUKBÜYÜKŞEHİR İLÇEFAHRETTİN ŞENER
2BAYBURT/ AYDINTEPEİLÇEHAŞİM ŞENTÜRK
3BAYBURT/ DEMİRÖZÜİLÇENECMETTİN ERSEN
4BURDUR/ KARAMANLIİLÇEİSKENDER KARASU
5ÇORUM/ ALACAİLÇEŞERİF ASLAN
6ÇORUM/ BAYATİLÇE    MEHMET BAHADIR EFE
7ÇORUM/ BOĞAZKALEİLÇEMESUT OCAKLI
8ÇORUM/ DODURGAİLÇEİSMAİL ÇETİNKAYA
9ÇORUM/ İSKİLİPİLÇEAHMET SAĞLAM
10ÇORUM/ KARGIİLÇESELAHATTİN ERDOĞAN
11ÇORUM/ LAÇİNİLÇEÜNAL GEVŞEK
12ÇORUM/ OSMANCIKİLÇEAHMET GELGÖR
13ÇORUM/ SUNGURLUİLÇEAHMET HAŞİM ÖZSARAY
14ÇORUM/ UĞURLUDAĞİLÇEZEKİ İPEK
15KARABÜK/ EFLANİİLÇEHÜSNÜ AKIN
16KARABÜK/ ESKİPAZARİLÇESIRRI ŞEN
17KARABÜK/ OVACIKİLÇENESLİHAN KAYA KARPUZ
18KARABÜK/ YENİCEİLÇEZEKİ ÇAYLI
19KÜTAHYA/EMETİLÇEMUSTAFA KOCA
20KÜTAHYA/ GEDİZİLÇENECDET AKEL
21KÜTAHYA/ HİSARCIKİLÇEMUSTAFA DEMİRTAŞ
22KÜTAHYA/ PAZARLARİLÇEİSMAİL KUL
23KÜTAHYA/ SİMAVİLÇEKÜBRA TEKEL AKTULUN
24KÜTAHYA/ ŞAPHANEİLÇESELAMİ ATAK
25KÜTAHYA/ TAVŞANLIİLÇEALİ ATAŞ
26NİĞDE/ ALTUNHİSARİLÇEVEDAT KİRAZCI
27NİĞDE/ BORİLÇESITKI ERAT
28NİĞDE/ ÇAMARDIİLÇEGABİL DEMİR
29OSMANİYE/ BAHÇEİLÇEZEYNEL METE KADIOĞLU
30OSMANİYE/ HASANBEYLİİLÇELATİF KAHVECİOĞLU
31OSMANİYE/ KADİRLİİLÇEÖMER TARHAN
32OSMANİYE/ SUMBASİLÇENİHAT GÖÇER
33OSMANİYE/ TOPRAKKALEİLÇETURGAY ÇAVUŞOĞLU
34SİNOP/ AYANCIKİLÇEMURAT AKIN
35SİNOP/ BOYABATİLÇEMURAT MUSLU
36SİNOP/ DİKMENİLÇEERDAL KOŞAR
37SİNOP/ DURAĞANİLÇEZAFER ELKOVAN
38SİNOP/ SARAYDÜZÜİLÇEFERDİ CANOĞLU
39SİVAS/ AKINCILARİLÇEMURAT SEVİNÇ
40SİVAS/ ALTINYAYLAİLÇESEZAİ SUBAŞI
41SİVAS/ DOĞANŞARİLÇEHALİL BALIK
42SİVAS/ GEMEREKİLÇEEROL SAĞIRKAYA
43SİVAS/ GÖLOVAİLÇEOSMAN DEMİRBAĞ
44SİVAS/ GÜRÜNİLÇENAMİ ÇİFTÇİ
45SİVAS/ HAFİKİLÇEHARUN İSA GÜLTAY
46SİVAS/ KANGALİLÇESERKAN HALVER
47SİVAS/ KOYULHİSARİLÇEGÜLAY FIRAT
48SİVAS/ SUŞEHRİİLÇEAHMET AYHAN KAYAOĞLU
49SİVAS/ YILDIZELİİLÇE YAŞAR GÖKTAŞ
50SİVAS/ ZARAİLÇEFATİH ÇELİK
51ZONGULDAK/ ALAPLIİLÇEİSMAİL ÖZTÜRK
52ZONGULDAK/ ÇAYCUMAİLÇESEMİH AYDIN
53ZONGULDAK/ DEVREKİLÇEEROL KAPLAN
54ZONGULDAK/ GÖKÇEBEYİLÇEATAKAN ÇİÇEK
55ZONGULDAK/  KARADENİZEREĞLİİLÇEİLKAY ÖZDEMİR

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 6. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 İlçe Belediye Başkan Adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1ANTALYA/ FİNİKEBÜYÜKŞEHİR İLÇECENK ŞİMŞEK
2İZMİR/ DİKİLİBÜYÜKŞEHİR İLÇESEMA AKINCI
3ADIYAMAN/ BESNİİLÇEMUSTAFA ALTIN
4ADIYAMAN/ ÇELİKHANİLÇEMEHMET BAHADDİN DOLAŞ
5ADIYAMAN/ GERGERİLÇEYASİN SARITEMUR
6ADIYAMAN/ SAMSATİLÇERAMAZAN BERK
7ADIYAMAN/ SİNCİKİLÇEABDULLAH GÜNER
8ADIYAMAN/ TUTİLÇEİBRAHİM HALİL KILAVUZ
9AĞRI/ DİYADİNİLÇEMEHMET NURİ KAYA
10AĞRI/ DOĞUBEYAZITİLÇEFERDİ ERTAŞ
11AĞRI/ HAMURİLÇECEMAL YAKUT
12AĞRI/ TUTAKİLÇESUAT ENGİN
13AMASYA/ GÖYNÜCEKİLÇEKADİR FATİH ERDOĞAN
14AMASYA/ GÜMÜŞHACIKÖYİLÇEÖMER FARUK DERTLİOĞLU
15AMASYA/ HAMAMÖZÜİLÇEFATİH BAYRAKTAR
16AMASYA/ MERZİFONİLÇEBÜNYAMİN ARSLAN
17AMASYA/ SULUOVAİLÇERIFAT UZUN
18AMASYA/ TAŞOVAİLÇESİNAN YILMAZ
19ARDAHAN/ DAMALİLÇEDOĞUKAN TURGUT
20ARDAHAN/ ÇILDIRİLÇENAVRUZ GÜNDOĞDU
21ARDAHAN/ GÖLEİLÇEOKTAY ARSLAN
22ARDAHAN/ POSOFİLÇENİHAT SAYDAN
23EDİRNE/ENEZİLÇEAHMET DEMİRCİ
24EDİRNE/ HAVSAİLÇEHASAN ÖZEN
25EDİRNE/ İPSALAİLÇEAYBİKE ŞİMŞEK
26EDİRNE/ KEŞANİLÇESERDAR DUMAN
27KIRIKKALE/ BAHŞILIİLÇEHALİL İBRAHİM BİŞGİN
28KIRIKKALE/ DELİCEİLÇEAYTEKİN ARAÇ
29KIRIKKALE/ ÇELEBİİLÇENAFİ YAKUT
30KIRIKKALE/ KESKİNİLÇEMUSTAFA ALP SİLSÜPÜROĞLU
31KIRIKKALE/ SULAKYURTİLÇEİSMAİL BİLDİK
32KIRIKKALE/ YAHŞİHANİLÇEOSMAN TÜRKYILMAZ
33KİLİS/ ELBEYLİİLÇEADİL ÖZKAN
34KİLİS/ MUSABEYLİİLÇEMEHMET ÖLMEZ
35KİLİS/ POLATELİİLÇEDURAN KURŞUNOĞLU
36NEVŞEHİR/ ACIGÖLİLÇEMEHMET EROĞLU
37NEVŞEHİR/ AVANOSİLÇEMUSTAFA KENAN SARITAŞ
38NEVŞEHİR/ DERİNKUYUİLÇEYUSUF GEMİCİ
39NEVŞEHİR/ GÜLŞEHİRİLÇEERKAN ÇİFTÇİ
40NEVŞEHİR/ KOZAKLIİLÇECELALETTİN GÜVEN
41NEVŞEHİR/ ÜRGÜPİLÇEMUSTAFA ÖZ
42RİZE/ ÇAYELİİLÇEİSMAİL HAKKI ÇİFTÇİ
43RİZE/ İKİZDEREİLÇEHAKAN KARAGÖZ
44RİZE/ İYİDEREİLÇEOSMAN METE
45TOKAT/ ALMUSİLÇEBEKİR ÖZER
46TOKAT/ ARTOVAİLÇENAZİF ÇUHACI
47TOKAT/ BAŞÇİFTLİKİLÇEGÜRSEL BAYRAM
48TOKAT/ ERBAAİLÇEERTUĞRUL KARAGÖL
49TOKAT/ NİKSARİLÇEAZMİ YILDIRIM
50TOKAT/ PAZARİLÇEŞERAFETTİN PERVANLAR
51TOKAT/ REŞADİYEİLÇEERGÜL ÜNAL
52TOKAT/ SULUSARAYİLÇEDAVUT KILIÇ
53TOKAT/ TURHALİLÇEORHAN YAYLI
54TOKAT/ YEŞİLYURTİLÇEMUHSİN YILMAZ
55TOKAT/ ZİLEİLÇEALİ ÖZGAN

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 İl,  54 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1DÜZCEİLYILMAZ ESER
2ÇANAKKALE/ AYVACIKİLÇEMUHARREM ŞAHİN
3ÇANAKKALE/ BAYRAMİÇİLÇETUNCAY ÖZKAYA
4ÇANAKKALE/ BİGAİLÇESITKI KEÇECİ
5ÇANAKKALE/ BOZCAADAİLÇESAMET TURHAL
6ÇANAKKALE/ ÇANİLÇEDAVUT KARAGÖZ
7ÇANAKKALE/ EZİNEİLÇETAHSİN YÜKSEL
8ÇANAKKALE/ GELİBOLUİLÇEHÜSEYİN ÖNER GÜNDOĞDU
9ÇANAKKALE/ GÖKÇEADAİLÇEHALİL RÜŞTÜ AKGÜN
10ÇANAKKALE/ LAPSEKİİLÇEÂDEM BALTA
11ÇANAKKALE/ YENİCEİLÇEKEMAL CANGÜL
12DÜZCE/ AKÇAKOCAİLÇEMEHMET OKAN YANMAZ
13DÜZCE/ CUMAYERİİLÇEMUSTAFA KOLOĞLU
14DÜZCE/ ÇİLİMLİİLÇEİSMAİL BAYRAK
15DÜZCE/ GÖLYAKAİLÇEMUZAFFER COŞKUN
16DÜZCE/ KAYNAŞLIİLÇEEFTAL ALTUNDAL
17EDİRNE/ LALAPAŞAİLÇEBEDİR ADIYAMAN
18EDİRNE/ MERİÇİLÇEAHMET DURMAZ
19EDİRNE/ SÜLOĞLUİLÇEHALİL ÖZGÜVEN
20EDİRNE/ UZUNKÖPRÜİLÇEERDOĞAN ORMAN
21GİRESUN/ ALUCRAİLÇEMETE METİNYURT
22GİRESUN/ BULANCAKİLÇEFATİH ALPARSLAN
23GİRESUN/ ÇAMOLUKİLÇEFATİH DÜZ
24GİRESUN/ DERELİİLÇECİHAN ÖZDEMİR
25GİRESUN/ DOĞANKENTİLÇERESUL TEKİN
26GİRESUN/ ESPİYEİLÇEİBRAHİM YANIK
27GİRESUN/ EYNESİLİLÇEBARIŞ GÜDÜK
28GİRESUN/ GÖRELEİLÇEHASAN ALİ KODAL
29GİRESUN/ KEŞAPİLÇENİHAT YILMAZ
30GİRESUN/ ŞEBİNKARAHİSARİLÇEMUSTAFA ZAHİR BAKICI
31GİRESUN/ YAĞLIDEREİLÇEYAŞAR İBAŞ
32ISPARTA/ AKSUİLÇEAKSOY KARADUMAN
33ISPARTA/ ATABEYİLÇEAZİZ ERASLAN
34ISPARTA/ EĞİRDİRİLÇEMEHMET DEMİREL
35ISPARTA/ GELENDOSTİLÇEHAKAN DEMİRTAŞ
36ISPARTA/ GÖNENİLÇEMETE ELCİM
37ISPARTA/ KEÇİBORLUİLÇEİBRAHİM GÜNDÜZ
38ISPARTA/ SÜTÇÜLERİLÇEKASIM KUTLU
39ISPARTA/ YALVAÇİLÇEHALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ
40KIRKLARELİ/ BABAESKİİLÇEHAKAN ARICI
41KIRKLARELİ/ DEMİRKÖYİLÇEMUHLİS YAVUZ
42KIRKLARELİ/ LÜLEBURGAZİLÇEİBRAHİM YILMAZ
43KIRKLARELİ/ PEHLİVANKÖYİLÇEPINAR AKYÜZ ŞAHİN
44KIRKLARELİ/ PINARHİSARİLÇESABRİ ÖZCAN
45KIRKLARELİ/ VİZEİLÇESENCER KARAMAN
46UŞAK/ BANAZİLÇEAZİZ BULUT
47UŞAK/ EŞMEİLÇEİLHAN ÖZKAN
48UŞAK/ KARAHALLIİLÇEŞENEL ÇAKIR
49UŞAK/ SİVASLIİLÇEALİ ÇETİN
50UŞAK/ ULUBEYİLÇEYORUM ESKİCİ
51YALOVA/ ALTINOVAİLÇEKEMAL ŞENOL
52YALOVA/ ARMUTLUİLÇEMUSTAFA TOKAT
53YALOVA/ ÇINARCIKİLÇELEYLA KILIÇ
54YALOVA/ ÇİFTLİKKÖYİLÇEYAŞAR BOZ
55YALOVA/ TERMALİLÇESERKAN ERGEN
1KAHRAMANMARAŞ/ ÇAĞLAYANCERİTBÜYÜKŞEHİR İLÇEHASAN ONARAN
2MUĞLA/ FETHİYEBÜYÜKŞEHİR İLÇEMUHAMMET KÖKTEN
3ÇORUM/MECİTÖZÜİLÇEOKAN ARIK
4ÇORUM/ORTAKÖYİLÇERAMAZAN ÖNCÜL
5ÇORUM/ OĞUZLARİLÇEALİ YARBAŞI
6AĞRI/ ELEŞKİRTİLÇEFESİH KÖSEN
7AĞRI/ PATNOSİLÇEBİLAL ŞİMŞEK
8AĞRI/ TAŞLIÇAYİLÇEHÂKİM TAŞDEMİR
9BİLECİK/ BOZÜYÜKİLÇEBAHADIR ÇETİN
10BİLECİK/ GÖLPAZARIİLÇEİBRAHİM CEBECİ
11BİLECİK/ İNHİSARİLÇEABDULLAH TÖRENCİ
12BİLECİK/ OSMANELİİLÇEÖMER OYAR
13BİLECİK/ PAZARYERİİLÇEGÖKHAN DEĞİRMEN
14BİLECİK/ SÖĞÜTİLÇEİSMET SEVER
15BİLECİK/ YENİPAZARİLÇEİLHAN ÖZDEN
16HAKKÂRİ/ ÇUKURCAİLÇENACİ SEVİNÇ
17HAKKÂRİ/ DERECİKİLÇEERKAN KAYA
18HAKKÂRİ/ ŞEMDİNLİİLÇEHALİM YILDIRIM
19IĞDIR/ ARALIKİLÇEÜMİT OK
20IĞDIR/ KARAKOYUNLUİLÇEBAYRAM ALİ BALLI
21IĞDIR/ TUZLUCAİLÇESİNAN KELAT
22ISPARTA/ ŞAKİRKARAAĞAÇİLÇEMEVLÜT KARATAŞ
23ISPARTA/ ULUBORLUİLÇEGÜLER KÜÇÜKEROĞLU
24ISPARTA/ YENİŞARBADEMLİİLÇEMEVLÜT BAYSAL
25KASTAMONU/ DADAYİLÇENECMETTİN PİRCİ
26KIRKLARELİ/ KOFÇAZİLÇELEVENT ŞENOL
27MUŞ/ BULANIKİLÇEKASIM ÖZENÇ
28MUŞ/ HASKÖYİLÇECEMAL ORBAY
29MUŞ/ KORKUTİLÇEMEHMET ALİ SÖYLEMEZ
30MUŞ/ MALAZGİRTİLÇEMUSTAFA YILDIRIM
31MUŞ/ VARTOİLÇESERACEDDİN SOLHAN
32SİİRT/ BAYKANİLÇEABDURRAHMAN DİLMAÇ
33SİİRT/ ERUHİLÇETAHİR KESKİN
34SİİRT/ KURTALANİLÇEKAMURAN SÖZUNCU
35SİİRT/ PERVARİİLÇEALİ BATUR
36SİİRT/ ŞİRVANİLÇEERTUNÇ ENSARİOĞLU
37SİİRT/ TİLLOİLÇEADİL ALKIN
38SİNOP/ ERFELEKİLÇEFERHAT KÖKLÜ
39SİNOP/ GERZEİLÇEMUSTAFA ÖZ
40SİNOP/ TÜRKELİİLÇESATI GÜREL
41SİVAS/ ULAŞİLÇETURAN İLBEY
42ŞIRNAK/ BEYTÜŞŞEBAPİLÇEMAZLUM GÜLER
43ŞIRNAK/ GÜÇLÜKONAKİLÇENAZMİ YILMAZ
44ŞIRNAK/ İDİLİLÇEBÜLENT ŞEKİRDEN
45ŞIRNAK/ SİLOPİİLÇEMEHMET KARAHANLI
46ŞIRNAK/ ULUDEREİLÇENAZMİ AKYÜREK
47TUNCELİ/ ÇEMİŞGEZEKİLÇEHASAN HAYRİ KANDU
48TUNCELİ/ HOZATİLÇETAYYAR ORHAN
49TUNCELİ/ MAZGİRTİLÇENİYAZİ KORKMAZ
50TUNCELİ/ NAZIMİYEİLÇECANER TURMUŞ
51TUNCELİ/ OVACIKİLÇEKAMİL ARSLAN
52TUNCELİ/ PERTEKİLÇEİRFAN SAĞLIYAN
53TUNCELİ/ PÜLÜMÜRİLÇEASIM KOÇOĞLU
54ZONGULDAK/ KİLİMLİİLÇESERDAR YARALI
55ZONGULDAK/ KOZLUİLÇEMUHAMMET ÖZDEMİR
1İZMİRTİREARİF DEMİRKAN
 İLİLÇEBELDEBELEDİYE BAŞKAN ADAYI
2ÇANAKKALEECEABATHAKAN ELİK
3NEVŞEHİRHACIBEKTAŞ HULİSİ KURT
4ÇORUMMERKEZ DÜVENCİİSMAİL TÜRK
5ÇORUMORTAKÖYAŞDAVULERTUĞRUL ÇALIŞKAN
6GÜMÜŞHANEMERKEZ ARZULARKABAKÖYÇETİN RIZA TANIŞ
7GÜMÜŞHANEKELKİTSÖĞÜTLÜİSA KOÇ
8NEVŞEHİR ACIGÖLKARAPINARCAFER SOYLU
9NEVŞEHİR ACIGÖLTATLARİNERCAN SELVİ
10NEVŞEHİRAVANOS ÇALIŞMUSTAFA DEMİR
11NEVŞEHİRAVANOSKALABAMUSTAFA KÖROĞLU
12NEVŞEHİRAVANOSÖZKONAKMAHMUT TÜRKKAN
13NEVŞEHİRDERİNKUYUYAZIHÜYÜKBURHANETTİN KARAKETİR
14NEVŞEHİRÜRGÜPORTAHİSARALİ İHSAN ÖZENLİ
15NEVŞEHİRMERKEZÇATZÜBEYİR KALAY
16NEVŞEHİRMERKEZGÖREİSMAİL GÜZEL
17NEVŞEHİRMERKEZGÖREMEÖMER EREN
18NEVŞEHİRMERKEZKAVAKFERİDUN BAĞCI
19NEVŞEHİRMERKEZKAYMAKLIHARUN ÇEKİÇ
20NEVŞEHİRMERKEZNARMELİKE UÇAR
21NEVŞEHİRMERKEZSULUSARAYFATİH KALKAN
22NEVŞEHİRMERKEZUÇHİSARABDULLAH ÇAMCI
23TOKATALMUSAKARÇAY GÖRÜMLÜATİLLA ÇOBAN
24TOKATALMUSATAKÖYKÜRŞAT ALPEREN
25TOKATALMUSÇEVRELİSADİ ERTAN SOYSAL
26TOKATALMUSGÖLGELİKORAY ERMAN
27TOKATALMUSKINIKENES TALAY
28TOKATBAŞÇİFTLİKHATİPLİCANSOY ERASLAN
29TOKATERBAAGÖKALOSMAN AKBULUT
30TOKATERBAAKARAYAKAAYKUT SEFA BAŞAR
31TOKATERBAATANOBAVURAL ÖZDEMİR
32TOKATMERKEZÇAMLIBELMURAT ALPER
33TOKATMERKEZÇATRAMAZAN ALTUN
34TOKATMERKEZEMİRSEYİTHÜSEYİN SAĞDIÇ
35TOKATMERKEZGÜRYILDIZMUSTAFA ÖZER
36TOKATNİKSARGÖKÇELİFERHAT ÖZGÜL
37TOKATNİKSARGÜRÇEŞMEALPEREN MUSTAFA ÖZATA
38TOKATNİKSARSERENLİNURETTİN KELEŞ
39TOKATNİKSARYAZICIKMEHMET ALKIN
40TOKATNİKSARYOLKONAKSÜLEYMAN ÖZGÜR
41TOKATPAZARÜZÜMÖRENBEKİR ÖNCÜ
42TOKATREŞADİYEBAYDARLIERSOY DEMİR
43TOKATREŞADİYEBEREKETLİNECAATTİN ŞAHİN
44TOKATREŞADİYEBOZÇALIOSMAN BAYHAN
45TOKATREŞADİYECİMİTEKKESALİH KOÇ
46TOKATREŞADİYEDEMİRCİLİİSMET ŞAHİN
47TOKATREŞADİYEHASANŞEYHGÖKHAN KESKİN
48TOKATTURHALŞENYURTMUAMMER BAY
49OSMANİYEMERKEZCEVDETİYEÖMER VARIŞLI
50OSMANİYEDÜZİÇİATALANSÜLEYMAN YILDIRIM
51OSMANİYEDÜZİÇİBÖCEKLİİBRAHİM ÇERÇİ
52OSMANİYEDÜZİÇİELLEKRECEP SOY
53OSMANİYEDÜZİÇİYARBAŞIALİ GÜZEL
54OSMANİYESUMBASMEHMETLİ İBRAHİM ÇALIK
55OSMANİYETOPRAKKALETÜRKMENVELİ FİDAN

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 10. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1TEKİRDAĞMURATLI İMDAT ALTINTAŞ
2TEKİRDAĞSARAY MÜMİN BULUŞ
İLİLÇEBELDEBELEDİYE BAŞKAN ADAYI
3AFYONKARAHİSARMERKEZBEYYAZIASIM ALTINTAŞ
4AFYONKARAHİSARMERKEZÇAYIRBAĞRAŞİT KOÇAK
5AFYONKARAHİSARMERKEZÇIKRIKİBRAHİM ÇETİNAKTI
6AFYONKARAHİSARMERKEZDEĞİRMENAYVALIAHMET KIZILKAYA
7AFYONKARAHİSARMERKEZERKMENMUSTAFA AKALIN
8AFYONKARAHİSARMERKEZFETHİBEYMUSTAFA ÖZDEMİR
9AFYONKARAHİSARMERKEZGEBECELERMEDET SUNA
10AFYONKARAHİSARMERKEZIŞIKLAREROL ÖZAĞIL
11AFYONKARAHİSARMERKEZKOCATEPEMUSTAFA ÇINGIRAK
12AFYONKARAHİSARMERKEZNURİBEYABDULLAH ÇAKMAK
13AFYONKARAHİSARMERKEZSALARGAZİ AVŞAR
14AFYONKARAHİSARMERKEZSUSUZİBRAHİM IŞILAK
15AFYONKARAHİSARMERKEZSÜLÜMENLİHÜSEYİN VAROL
16AFYONKARAHİSARMERKEZSÜLÜNŞÜKRÜ BACAK
17AFYONKARAHİSARBOLVADİNDİŞLİAHMET MERT
18AFYONKARAHİSARBOLVADİNÖZBURUNBÜNYAMİN ÖZDEMİR
19AFYONKARAHİSARÇAYKARACAÖRENMUHTEREM ALGÜL
20AFYONKARAHİSARÇAYPAZARAĞAÇYASİN ŞAHİN
21AFYONKARAHİSARÇOBANLARKOCAÖZHALİL YAKUP DEMET
22AFYONKARAHİSARDİNARHAYDARLIKADİR ÖCEL
23AFYONKARAHİSARDİNARTATARLIMUSA KAYER
24AFYONKARAHİSAREMİRDAĞDAVULGASALİH GÜNDOĞAN
25AFYONKARAHİSAREMİRDAĞGÖMÜRAMAZAN ERYILMAZ
26AFYONKARAHİSARİHSANİYEDÖĞERMEHMET DEMİREL
27AFYONKARAHİSARİHSANİYEGAZLIGÖLALİ KIRKPINAR
28AFYONKARAHİSARİHSANİYEKAYIHANÖMER ŞAHİN
29AFYONKARAHİSARİHSANİYEYAYLABAĞISEYDİ AHMET SİVRİTEPE
30AFYONKARAHİSARİSCEHİSARSEYDİLERH. HÜSEYİN TOKDEMİR
31AFYONKARAHİSARSİNANPAŞAAHMETPAŞAEYÜP YAKAN
32AFYONKARAHİSARSİNANPAŞAAKÖRENCAFER CANDAN
33AFYONKARAHİSARSİNANPAŞADÜZAĞAÇSELÇUK ÇETİNKAYA
34AFYONKARAHİSARSİNANPAŞAGÜNEYZAFER BERİM
35AFYONKARAHİSARSİNANPAŞAKILIÇARSLANHALİL ÇELEBİ
36AFYONKARAHİSARSİNANPAŞAKIRKABEKİR UYKAN
37AFYONKARAHİSARSİNANPAŞASERBANŞAHABETTİN ÇAKIR
38AFYONKARAHİSARSULTANDAĞIDEREÇİNEBAKİ KARAYEL
39AFYONKARAHİSARSULTANDAĞIYEŞİLÇİFTLİKÖZKAN ALKIN
40AKSARAYMERKEZBAĞLIKAYADURSUN ESER
41AKSARAYMERKEZTOPAKKAYAHARUN OFLAZ
42AKSARAYMERKEZHELVADEREARİF BELLİKLİ
43AKSARAYESKİLEŞMEKAYAİSMAİL HAKKI GÜNEŞ
44AKSARAYGÜLAĞAÇDEMİRCİNECİP TAL
45AKSARAYGÜLAĞAÇGÜLPINARERSOY KARA
46AKSARAYGÜLAĞAÇSARATLIBAYRAM ÖZKAN
47AKSARAYGÜZELYURTIHLARAYUNUS AKAR
48AKSARAYGÜZELYURTSELİMETURGUT YAYATAN
49BOLUMERKEZKARACASUİRFAN DÜLGER
50BOLUMENGENGÖKÇESUİSMAİL BATAK
51BOLUMUDURNUTAŞKESTİSAİM ÇEVİK
52GÜMÜŞHANEKELKİTÖBEKTAŞEMSAL DEMİR
53GÜMÜŞHANEKELKİTDEREDOLUÖKKEŞ ALKAN
54GÜMÜŞHANEKELKİT ÜNLÜPINARFİKRİ ÖZER
55GÜMÜŞHANEKELKİTGÜMÜŞGÖZECEMAL AYDIN

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 11. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 İl, 5 İlçe, 49 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

1YOZGAT  ÖMER AÇIKEL
2YOZGATAKDAĞMADENİ NEZİH YALÇIN
3YOZGATSORGUN MUSTAFA ERKUT EKİNCİ
4YOZGATŞEFAATLİ MÜJDAT KARACA
5YOZGATYERKÖY OĞUZHAN OĞUZ
6ISPARTASENİRKENT HÜSEYİN BAYKAL
7YOZGATAKDAĞMADENİBELEKCEHANFİKRET KAÇIRAL
8YOZGATAKDAĞMADENİOLUKÖZÜHASAN AYDINSOY
9YOZGATAKDAĞMADENİUMUTLUHİDAYET KARABULUT
10YOZGATAYDINCIKBAYDİĞİNİMDAT CEYLAN
11YOZGATBAĞAZLIYANOVAKENTYUSUF MERT
12YOZGATBOĞAZLIYANSIRÇALIMUSTAFA PARLAK
13YOZGATBOĞAZLIYANUZUNLUMURAT ÖZCAN
14YOZGATBOĞAZLIYANYAMAÇLIİBRAHİM ÖZSOY
15YOZGATBOĞAZLIYANYENİPAZARMENDERES BARAN
16YOZGATÇAYIRALANKONUKLAROĞUZHAN KARACA
17YOZGATÇEKEREKÖZÜKAVAKMUSTAFA ÇADIRARDIÇ
18YOZGATKADIŞEHRİHALIKÖYRECAİ ŞENYÜZ
19YOZGATSARAYKENTDEDEFAKILIEROL KARABULUT
20YOZGATSARAYKENTOZANÜZEYİR SEVİM
21YOZGATSARIKAYAKARAYAKUP TALHA MURAT
22YOZGATSORGUNARAPLIADEM ERTUĞRUL
23YOZGATSORGUNBAHADINÖZGÜL BOYRAZ
24YOZGATSORGUNÇİĞDEMLİAHMET SUNGUR
25YOZGATSORGUNDOĞANKENTULVİ AKDEMİR
26YOZGATSORGUNEYMİRSİNAN YANAR
27YOZGATSORGUNGÜLŞEHİRDURAN AKIN
28YOZGATSORGUNYENİYER CELAL BÖLÜKBAŞI
29BURDURBUCAKKIZILKAYAİLKAY GÜNGÖR
30BURDURBUCAKKOCAALİLERHALİT DAĞLI
31BURDURÇAVDIRSÖĞÜTAYHAN YURDASİPER
32BURDURGÖLHİSARYUSUFÇAHÜSEYİN ÖZARSLAN
33ÇANAKKALEBİGAGÜMÜŞÇAYMEHMET ALİ ÇETİN
34ÇANAKKALEBİGAKARABİGAAHMET KUTLU
35ÇANAKKALEÇANTERZİALANGÖKSEL KURT
36ÇANAKKALEEZİNEGEYİKLİBARIŞ EROL
37ÇANAKKALEGELİBOLUEVREŞEOSMAN FİDAN
38ÇANAKKALEGELİBOLUKAVAKKÖYİBRAHİM BARTIN
39ÇANAKKALELAPSEKİÇARDAKHASAN MOR
40ÇANAKKALELAPSEKİUMURBEYMEHMET MUDURLU
41ÇANAKKALEYENİCEKALKIMYÜCEL BAYRAK
42ÇANKIRIATKARACALARÇARDAKLIARİF KAYABAŞI
43ÇANKIRIÇERKEŞSAÇAKERDAL KARAKAYA
44ÇANKIRIORTADODURGABİLAL ERDOĞDU
45ÇANKIRIORTAKALFATAHMET ŞAHİN
46ÇANKIRIORTAYAYLAKENTERCAN DUDU
47ISPARTAEĞİRDİRSARIİDRİSRAMAZAN PALA
48ISPARTAGÖNENGÜNEYKENTİSMAİL HAKAN TÜREN
49ISPARTAKEÇİBORLUSENİRALİ OSMAN GÜRDAL
50ISPARTAMERKEZKULEÖNÜSEZAİ ÇAKIR
51ISPARTAMERKEZSAVMUSTAFA AVŞAR
52ISPARTASENİRKENTBÜYÜKKABACAMUSTAFA DURMUŞ
53ISPARTAŞARKİKARAĞAÇÇARIKSARAYLARYAKUP TOPRAK
54ISPARTAŞARKİKARAĞAÇÇİÇEKPINARMEMİŞ KAYNAK
55ISPARTAYALVAÇHÜYÜKLÜKADİR MİNNET

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,



0 Yorum YAPILMIS “ MHP 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri Belediye Başkan Adayları Listesi ” iCiN




Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

GENEL Kategorisindeki Diger Yazilar

Orhun Yazıtları – Göktürk Devletleri

ORHUN YAZITLARI  KÖKTÜRK... 

HÜSEYİN COŞKUN Ülkücü Şehit 12 Aralık 1979

ÜLKÜCÜ ŞEHİT HÜSEYİN... 

HÜSEYİN GÖNEN Ülkücü Şehit 10 Aralık 1978

ÜLKÜCÜ ŞEHİT HÜSEYİN... 

İLHAMİ GÖKKOCA -Ülkücü Şehit 21 Kasım 1979

ÜLKÜCÜ ŞEHİT İLHAMİ... 

Hüseyin Nihal ATSIZ Hayatı

HÜSEYİN NİHAL ATSIZ... 


  • REKLAM ALANI 240X500 SAG

  • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

  • REKLAM ALANI SAG 240X250

  • Baglantilar

    

    RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2024 - turk-gokturkce-turk