ulkucu-sanatcilar-yeni-albumler-tikla ulkucu-sehitler-ulku-ugruna-bolumu Radyo-android-uygulamasi-bozkurtlarfm-tikla Karadeniz Müzikleri

REKLAM ALANI UST-1

Ozan Arif ATILGAN

Ozan Arif ATILGAN

1983 Yılında Osmaniye’nin  Kadirli ilçesinde dünyaya geldi. Ülkü Ocakları’nda Genel Merkez Sanatçısı ve Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda Müzisyen ve Oyunculuk yapmaktadır. Niğde Üniversitesi’nde Yerel Yönetimler okudu.

Bu değerli kardeşimi ilk dinlediğimde gerçekten çok etkilendim. Şarkılarında kendine has yorumu hemen kendini hissettiren ve şarkıya bir anda kapılıp gitmenizi sağlayan bir sanatçı Ozan Arif Atılgan.

Aşağıda paylaşacağım eserleri dinledikten sonra sizlerinde benim düşüncelerime katılacağınıza inanıyorum. Değerli sanatçımızın birbirinden güzel eserlerle gelecek günlerde hep zirvede olacağına inanıyorum. Ülkücü terbiye ile yetişmiş ve sanatını en iyi şekilde yapabilmek adına eğitimini almış değerli sanatçımız Ozan Arif Atılgan’ın eserleriyle sizleri baş başa bırakıyor sanatçımıza en kalbi duygularla başarılar diliyoruz.

RADYO BOZKURTLAR FM AİLESİ

ozan-arif-atilgan-2015

Ozan-arif-atilgan-3

OZAN ARİF ATILGAN – GÖZLERİN – VİDEO

Videoyu izlerken radyo sesini ağ üst bölümden kısınız

OZAN ARİF ATILGAN – TURAN GÖZLÜ SEVDİĞİM – VİDEO

OZAN ARİF ATILGAN – HUN GÖZLÜM – VİDEO

OZAN ARİF ATILGAN – İLLEGAL – VİDEO

OZAN ARİF ATILGAN – BİZİM ÇOCUKLAR – VİDEO

RADYO BOZKURTLAR FM – YASAL UYARI:Bu sayfalarda yayinlanan hic bir yazi, gorsel, resim, analiz ve kullanicilara sunulan diger materyal izin alinmadan bir baska web sitesinde, yazili veya gorsel basin organlarinda yayinlanamaz. Bu sayfalarda yayinlanan bilgi, gorus, yorum, haber veya oneriler nedeniyle ortaya cikacak ticari kazanc veya kayiplardan sorumluluk kabul edilmez. Buradaki yazi, gorus ve yorumlar sayfa ziyaretcilerini veya sahislari sadece ve sadece bilgilendirme niteligi tasimaktadir.Bozkurtlar Fm Tum Yasal Haklarini Sakli Tutmaktadir.Yasal Uyariyi Dikkate Almayan Web Sitesi Sahipleri Hakkinda Bozkurtlar FM Avukati gerekli yasal islemleri baslatma hakkina sahiptir…TÜRKiSTAN’IN SESi RADYO BOZKURTLAR FM 2009-2015

Etiketler: , , , , , , ,0 Yorum YAPILMIS “ Ozan Arif ATILGAN ” iCiN
Not: Yorumunuz uygun gorulur ise onaylanip yayinlanacaktir.

GENEL,ÜLKÜCÜ SANATÇILAR Kategorisindeki Diger Yazilar

ENES SURUŞ – SANATÇILARIMIZ

ENES SURUŞ Sanatçımız... 

ALİ KINIK 2019 Resimleri

Türkmenoğlu 2019 Ali... 

Arif Atılgan – İllegal – 2017

Arif Atılgan İllegal... 


  • REKLAM ALANI 240X500 SAG

  • FIRAT YILMAZ CAKIROĞLU

  • REKLAM ALANI SAG 240X250

  • Baglantilar

    

    RADYO BOZKURTLAR FM - SiZiN SESiNiZ SiZiN RADYONUZ 2009 - 2024 - turk-gokturkce-turk